Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ 14000pcs h lavash bread production line ] mecz 7 produkty.
Kompletna maszyna do robienia lawaszu w stylu indyka do chleba Lavash
| Kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-14000 szt./godz |
| Moc: | 16kw |
14000 sztuk / h Linia do chleba lawaszowego o wysokiej wydajności
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-14000 szt./godz |
| moc: | 16 kW |
Przemysł spożywczy Maszyna do robienia taco, 14000 sztuk / h Sprzęt do chleba Pita
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-14000 szt./godz |
| moc: | 16 kW |
8-calowa automatyczna linia do chleba Lavash, sprzęt do chleba Pita o mocy 21 kW
| Podanie:: | Fabryka |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Wysoka wydajność 3600 sztuk / h Maszyna do produkcji lawaszu ze stali nierdzewnej
| Pojemność: | 2000-3600szt/h |
|---|---|
| Moc: | 23kW |
| Napięcie: | 220V / 380V |
Wodoodporny sprzęt do pieczenia ormiańskiego lawaszu
| Stosowanie: | Wyrób lawaszu |
|---|---|
| moc: | 30 kw |
| wymiar: | 25 mx 5,5 mx 2,0 m |
Prasa hydrauliczna z serwosilnikiem Maszyna do produkcji tortilli w pełni automatyczna
| Moce produkcyjne: | 3000-14000 szt/h |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Silnik PLC |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
1

