Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ 6 5 ton hour tomato paste processing line ] mecz 10 produkty.
Linia do przetwarzania świeżej surowej pasty pomidorowej do sterylizacji UHT 6,5 tony / godzinę
| surowiec: | świeży pomidor |
|---|---|
| Produkty końcowe: | koncentrat pomidorowy |
| Sterylizacja: | UHT |
Linia do przetwarzania świeżego przecieru pomidorowego o dużej pojemności 6,5 ton / godzinę
| Waga: | 80000 KG |
|---|---|
| Automatyczne ocenianie: | Półautomatyczny |
| Moc: | 150kW |
Linia do produkcji surowej pasty pomidorowej 6,5 tony na godzinę
| Waga: | 8000 kg |
|---|---|
| Aplikacja: | Tworzenie pasty |
| Surowiec: | Świeży pomidor |
Linia do produkcji pasty pomidorowej do maszyny do przetwarzania 300 ton dziennie
| Rodzaj: | sos |
|---|---|
| Władza: | 110 kWh |
| Wymiar ((L*W*H): | 2000*1100*200 cm |
Automatyczna linia do produkcji surowej pasty pomidorowej 6,5 tony na godzinę
| Pojemność maszyny: | 6,5t/h |
|---|---|
| Aplikacja: | Tworzenie pasty |
| Funkcja: | Wygodny |
Linia produkcyjna pasty pomidorowej do przetwarzania 100 ton dziennie
| Rodzaj: | sos |
|---|---|
| Władza: | 110 kWh |
| Wymiar ((L*W*H): | 2000*1100*200 cm |
100-150 bags per hour automatic Tomato Pate Processing Line
| : | |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Nazwa handlowa | SSS |
Linia do przetwarzania warzyw z owoców pomidora klasy spożywczej 100 ton / godzinę
| Wydajność parowania: | 100t/h |
|---|---|
| Efekt: | Dostępne 6 efektów |
| Materiał maszyny: | gatunek spożywczy ze stali nierdzewnej; |
Linia do przetwarzania soku z mango o pojemności 250 ml dla zwierząt domowych 4000 butelek na godzinę
| Przedmiot: | Flavor Mango Juice 250 ml Butelka dla zwierząt Pakowanie 4000 butelek na godzinę |
|---|---|
| Wejście: | proszek lub pulpa z mango |
| WYJŚCIE: | aromat soku z mango |
Maszyna do przetwarzania sosu dżemowego i pasowego Linia produkcyjna pomidorów 30 ton dziennie
| Rodzaj: | sos |
|---|---|
| Władza: | 110 kWh |
| Wymiar ((L*W*H): | 2000*1100*200 cm |
1

