Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automated tortilla production line ] mecz 108 produkty.
Specjalistyczna maszyna do pakowania produktów o wysokiej precyzji
| Średnica produktu: | 16cm-26cm |
|---|---|
| Ciśnienie powietrza: | 0,8-1,0M/Pa |
| Obowiązujące produkty: | Zindywidualizowane |
Customized Automatic Packing Machine For 60-200g Products Packaging. Zastosowana automatyczna maszyna do pakowania 60-200g produktów.
| Waga produktu: | 60-200g/szt. |
|---|---|
| Materiał ramy: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Napięcie robocze: | 220V / 50Hz |
Przemysł spożywczy Maszyna do robienia taco, 14000 sztuk / h Sprzęt do chleba Pita
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-14000 szt./godz |
| moc: | 16 kW |
6000 sztuk / h Odporna na korozję maszyna do produkcji Chapati dla biznesu
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-6000 szt./godz |
| moc: | 40 KW |
3600 szt./godz. Automatyczny sprzęt do produkcji Chapati z ekranem dotykowym
| Model: | SSS-BP-600 |
|---|---|
| Moce produkcyjne: | 2000-3600 szt./godz |
| Miejsce pochodzenia: | chaohu, Chiny |
Zindywidualizowana inteligentna maszyna do pakowania z ramą ze stali nierdzewnej 304
| Projekt maszyny: | Dostosowane do potrzeb klienta |
|---|---|
| Rodzaj opakowania: | Plastikowe |
| Napięcie robocze: | 220V / 50Hz |
Automatyczna maszyna do inkrustowania żywności 1800 sztuk / h do robienia ciastek księżycowych
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Pojemność: | 1800-4800 szt /H |
| Napięcie: | Dostosowane 220 V / 380 V |
0.25KW Plastic Automatic Packing Machine Forming And Film Covering Machine (Plastikowa automatyczna maszyna do pakowania, formowania i pokrywania folii)
| Obowiązujące produkty: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Air pressure: | 0.8-1.0M/Pa |
| Product weight: | 60-200g/pcs |

