Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic packaging machine ] mecz 502 produkty.
Dostosowanie linii do przetwarzania owoców świeżego dżemu pomidorowego
| Orzecznictwo: | CE ISO, ISO 9001, ISO9001, TUV, ISO/CE |
|---|---|
| Stan : schorzenie: | Nowe i dostosowywanie |
| Napięcie: | 220V/380V, 380V, 220/380/440V, dostosuj |
Linia do przetwarzania pasty pomidorowej Stal nierdzewna 304 lub 316
| Orzecznictwo: | ISO/CE |
|---|---|
| Gwarancja: | 12 MIESIĘCY |
| Świadczona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, |
System sterowania PLC Jam Paste Linia do przetwarzania sosu Dokładność napełniania ≤ ± 1%
| Materiał opakowaniowy: | szklana butelka, plastikowa butelka itp. |
|---|---|
| Aplikacja: | dżem, pasta, sos itp. |
| Typy przetwarzania: | Mieszanie, napełnianie, uszczelnianie, zamykanie, etykietowanie itp. |
SS304 3800 sztuk / h 20kw Komercyjny ekspres do tortilli mąki
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Wymiary (L * W * H): | 4630 mm * 695 mm * 1680 mm |
| Pojemność: | 800 / godz |
Linia do produkcji średnich owoców świeżych pomidorów
| Imię: | Linia do produkcji średnich owoców świeżych pomidorów |
|---|---|
| Styl maszyny: | Nowe dostosowanie |
| Napięcie: | 220/380/440 V, dostosuj |
Linia produkcyjna soku pomarańczowego ze stali nierdzewnej 304 klasy żywnościowej z systemem sterowania PLC
| Waga: | 30000 kg |
|---|---|
| Cechy: | Oszczędzać energię |
| Uszczelka: | Butelka, worek aseptyczny i inne |
niska cena wysoka wydajność 2 Chute Ryż/soja/sesam Sorter kolorystyczny
| Zjeżdżalnia: | 2 zjeżdżalnie |
|---|---|
| Kanał: | 128 kanałów |
| Pojemność: | 1-1,5 tony/godzinę |
Linia do przetwarzania owoców marakui i mango 200 kg na godzinę
| Przedmiot: | 200 kg na godzinę Linia do produkcji suchych owoców marakui i mango |
|---|---|
| Wejście: | Świeży owoc |
| Wyjście: | smażone owoce |
Linia przetwarzania purety owocowej ze stali nierdzewnej do instalacji i uruchomienia na miejscu
| Application: | Fruit Processing |
|---|---|
| Feature: | Turnkey Project |
| Frequency: | 50Hz |
Linia do produkcji soku z owoców ananasa Cutomized Wydajność 1 - 100 ton / godzinę
| Szczegóły pakowania: | Standardowe opakowanie eksportowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | 120 |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |

