Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic roti paratha production line ] mecz 26 produkty.
Komercyjny automat do ciasta cebulowego Roti Paratha Maker 3000 - 10000 szt./godz.
| Zdolność produkcyjna: | 3000-10000 szt./godz |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Sterownik PLC silnika |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Automatyczna maszyna do robienia Roti Paratha 1000 -10000 na godzinę
| Zdolność produkcyjna: | 1000-10000 szt./godz |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Sterownik PLC silnika |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
1000 - 3000 sztuk / godzinę Arabska linia do produkcji chleba Pita w pełni automatyczna
| Napięcie: | 220 V/ 380 V lub dostosowanie |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
| Aplikacja: | maszyna pita |
Meat Pie Roti Nadziewana Maszyna do Produkcji Paratha Automatyczna
| nazwa maszyny: | Linia produkcyjna warstwy Paratha |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik, pasek teflonowy |
| Gwarancja na podstawowe komponenty: | 1 rok |
6000szt / h Roti Paratha Manufacturing Machine Linia do produkcji chleba układanego
| Kluczowe punkty sprzedaży:: | Automatyczny |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100 g/szt |
| Częstotliwość:: | 50 Hz |
W pełni automatyczna maszyna do robienia chleba Pita 1000 - 3000 sztuk / godzinę
| Napięcie: | 220 V/ 380 V lub dostosowanie |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
| Podanie: | maszyna pita |
Chińska kanapka z mięsem Rou Jia Mo automatyczna maszyna do robienia bułek
| nazwa maszyny: | Linia produkcyjna warstwy Paratha |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik |
| Gwarancja na podstawowe komponenty: | 1 rok |
Laminowana bułka z ciasta Płatkowa maszyna do robienia chleba Automatyczna układana
| nazwa maszyny: | Linia produkcyjna warstwy Paratha |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik |
| Gwarancja na podstawowe komponenty: | 1 rok |
Maszyna do produkcji ciasta cebulowego Lacha Paratha 3000 -10000 szt./H
| Zdolność produkcyjna: | 2000-10000 szt./godz |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Sterownik PLC silnika |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Automatyczna maszyna do produkcji Paratha na zamówienie 3000 - 6000 szt. / H 18 - 30 cm
| Zdolność produkcyjna: | 3000-10000 szt./godz |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Sterownik PLC silnika |
| Materiał: | Stal nierdzewna |

