Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ intellectualization grain product making machines ] mecz 8 produkty.
3600 sztuk / h Maszyny do produkcji zboża
| Funkcjonować: | zrobić tortillę |
|---|---|
| Pojemność: | 200-3600szt / godz |
| Funkcja: | Niska energia Wysoka prędkość |
Wysoka wydajność 3600 sztuk / h Maszyna do produkcji lawaszu ze stali nierdzewnej
| Pojemność: | 2000-3600szt/h |
|---|---|
| Moc: | 23kW |
| Napięcie: | 220V / 380V |
800 SZTUK / H Maszyna do produkcji tortilli z mąki pszennej z dwiema głowicami
| Kolor: | Srebrna stal nierdzewna |
|---|---|
| Pojemność: | 800-1300 szt./godz. |
| Moc: | 21 KW |
Dwugłowicowa maszyna do produkcji tortilli z mąki pszennej ze stali nierdzewnej
| Kolor: | Srebrna stal nierdzewna |
|---|---|
| Pojemność: | 800-1300 szt./godz. |
| Moc: | 21 KW |
Linia produkcyjna do produkcji tortilli ISO 304 ze stali nierdzewnej Linia produkcyjna Lavash
| Wymiar: | 26000 x 2030 x 1915 (mm)/dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Słowa kluczowe: | TORTILLA, CHAPATI, CHLEB PITA, CHLEB MEKSYKAŃSKI |
Wysoka wydajność 6000 sztuk / h Regulowana linia produkcyjna Lavash
| Kluczowe punkty sprzedaży:: | Automatyczny |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/sztuka |
| Częstotliwość:: | 50 Hz |
Linia produkcyjna tortilli z 32-calową prasą Linia Roti Chapati dla producenta tortilli
| Podanie:: | Fabryka supermarketów |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Sprzęt do produkcji tortilli o dużej pojemności dla tortilli Dostawca żywności
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Wymiar (L * W * H): | 7630mm*695mm*1680mm |
| Pojemność: | 1500-3600szt/h |
1

