Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic stuffed food making machine ] mecz 31 produkty.
Komercyjna maszyna do robienia naleśników cebulowych Paratha 6000 szt./godz
| nazwa maszyny: | Linia produkcyjna warstwy Paratha |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik, pasek teflonowy |
| Gwarancja na podstawowe komponenty: | 1 rok |
180g Wodoodporna 1800 sztuk / h Maszyna do produkcji ciastek księżycowych
| kolor: | stal nierdzewna szara / dostosowana |
|---|---|
| Imię: | Maszyna do inkrustowania żywności |
| Typ silnika: | Silnik prądu przemiennego |
1800 sztuk / h Maszyna do inkrustowania żywności, odporna na korozję automatyczna maszyna do inkrustowania
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| waga: | 600 kg |
| moc: | 21kw |
Chińska kanapka z mięsem Rou Jia Mo automatyczna maszyna do robienia bułek
| nazwa maszyny: | Linia produkcyjna warstwy Paratha |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik |
| Gwarancja na podstawowe komponenty: | 1 rok |
Mały rozmiar Tortilla Making Machine Ekran dotykowy Sterowany PLC
| Wymiar: | 4600x800x1300mm;4800x600x1600mm |
|---|---|
| Pojemność: | 500-800szt./godz.; 1300-1500szt./godz |
| Model: | SSS-BP-400 |
Automatyczna maszyna do inkrustowania żywności 1800 sztuk / h do robienia ciastek księżycowych
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Pojemność: | 1800-4800 szt /H |
| Napięcie: | Dostosowane 220 V / 380 V |
High Speed 100g Dynamic Gap Maszyna do inkrustowania żywności
| Stan:: | Nowy |
|---|---|
| Funkcja:: | Wysoka wydajność |
| Podanie:: | Przemysł spożywczy |
Automatyczna maszyna do inkrustowania żywności z rdzeniem silnika PLC 1800 - 4800 szt. / godzinę
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Waga: | 600kg |
| Moc: | 3,6 kW |
Maszyna do formowania żywności ze stali nierdzewnej, Adjutable Food Filling Machine
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| waga: | 600 kg |
| moc: | 3,6 kW |
4800 sztuk / h Maszyna do produkcji Mochi, wysokowydajna maszyna do przetwarzania żywności
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| waga: | 600 kg |
| moc: | 21kw |

