Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic stuffed food making machine ] mecz 31 produkty.
Intelektualizacja 180g Sprzęt do formowania żywności CE
| Rodzaj: | Sprzęt do gotowania |
|---|---|
| Pojemność maszyny: | 1800-4800szt / godz |
| Materiał: | klasa spożywcza ze stali nierdzewnej |
4800 sztuk / h Automatyczna maszyna do napełniania żywności Spraw, aby Mooncake uzyskał certyfikat CE
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| waga: | 600 kg |
| moc: | 21kw |
Automatyczna linia do produkcji naleśników warstwowych mrożonych cebuli Silver
| nazwa maszyny: | Linia produkcyjna warstwy Paratha |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik |
| Gwarancja na podstawowe komponenty: | 1 rok |
Maszyna do produkcji roti paratha o dużej wydajności ze stali nierdzewnej 304
| nazwa maszyny: | Linia produkcyjna warstwy Paratha |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik, pasek teflonowy |
| Gwarancja na podstawowe komponenty: | 1 rok |
600 sztuk / h Linia do produkcji chleba tortilla ze stali nierdzewnej
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| kolor: | stal nierdzewna szara |
| Stosowanie: | ekspres do tortilli |
100g Maszyna Tortilla Ciasta Mąka 20cm 30cm 3600szt/H 8200szt/H
| Wymiar: | 4600x800x1300mm;4800x600x1600mm |
|---|---|
| Pojemność: | 500-800szt./godz.; 1300-1500szt./godz |
| Model: | SSS-BP-90 |
Customized Automatic Packing Machine For 60-200g Products Packaging. Zastosowana automatyczna maszyna do pakowania 60-200g produktów.
| Waga produktu: | 60-200g/szt. |
|---|---|
| Materiał ramy: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Napięcie robocze: | 220V / 50Hz |
Specjalistyczna maszyna do pakowania produktów o wysokiej precyzji
| Średnica produktu: | 16cm-26cm |
|---|---|
| Ciśnienie powietrza: | 0,8-1,0M/Pa |
| Obowiązujące produkty: | Zindywidualizowane |
Zindywidualizowana inteligentna maszyna do pakowania z ramą ze stali nierdzewnej 304
| Projekt maszyny: | Dostosowane do potrzeb klienta |
|---|---|
| Rodzaj opakowania: | Plastikowe |
| Napięcie robocze: | 220V / 50Hz |

