Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ commercial tortilla machine ] mecz 202 produkty.
400 sztuk na godzinę 17-calowa komercyjna maszyna do tortilli SS304 Materiał
| Pozycja: | 400 sztuk na godzinę 17-calowa komercyjna maszyna do tortilli |
|---|---|
| Materiał: | SS 304 |
| Rozmiar płyty: | 500 * 500 mm |
35 cm średnicy Komercyjna maszyna do tortilli Automatyczna klasa Automatyczna do bezproblemowej produkcji tortilli
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Średnica: | 35cm |
| Pojemność: | 800 szt./godz |
Srebro Komercyjna Maszyna do tortilli Automatyczny stopień Automatyczny jednorazowy
| Liczba rzędów: | Jeden rząd |
|---|---|
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
| Pojemność: | 200 szt./godz |
2024 Hot Sell BP-450 550 650 750 Automatyczna komercyjna maszyna do tortilli
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Zalety: | Łatwa obsługa Wysoka wydajność |
| Model maszyny: | BP-450;550;650;750 |
Łatwa obsługa Srebro BP-450 Komercyjna maszyna tortilla do produkcji tortilla
| Machine Model: | BP-450 |
|---|---|
| słowa kluczowe: | maszyna do tortilli |
| Zalety: | Łatwa obsługa Wysoka wydajność |
BP-350 Komercyjna maszyna do tortilli z automatyczną klasą i pojemnością 200 sztuk na godzinę
| Model maszyny: | BP-350 |
|---|---|
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
| Średnica: | 0,4-2,5 mm |
800 sztuk/godzinę Pojemność Srebro Komercyjna Maszyna Tortilla Łatwa obsługa Srebro Kolor
| Kolor maszyny: | srebra |
|---|---|
| Model maszyny: | BP-650 OV-650 |
| Pojemność: | 800 szt./godz |
Łatwa obsługa Komercyjna maszyna do tortilli Zindywidualizowany rozmiar do sprzętu do produkcji chleba Pita
| Średnica: | 30 cm |
|---|---|
| słowa kluczowe: | Maszyna tortilla; Maszyna chlebowa pita |
| Kolor maszyny: | srebra |
Pojemność Komercyjna maszyna do tortilli 700-3000 sztuk/godzinę 1-4 głowy ciasta
| Pojemność: | 700-3000 szt./godzinę |
|---|---|
| słowa kluczowe: | maszyna do tortilli |
| Kolor maszyny: | srebra |
1 Maszyna do tortill komercyjnych w srebrnym modelu BP-550
| Kolor maszyny: | srebra |
|---|---|
| Średnica: | 0,4-2,5 mm |
| Głowy ciasta: | 1 głowice |

