Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ commercial tortilla machine ] mecz 212 produkty.
2000 sztuk / h Srebrna komercyjna maszyna do tortilli z ekranem dotykowym
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-6000 szt./godz |
| Masa ciasta: | 30-100 g / szt |
30cm Średnica 900szt / H Komercyjna maszyna do tortilli do użytku w supermarketach
| Funkcjonować: | zrobić tortillę |
|---|---|
| Pojemność: | 600-900 sztuk/godz. 600-1300 sztuk/godz. |
| Funkcja: | Niska energia Wysoka prędkość |
3800 sztuk / h Komercyjna maszyna do tortilli, 270mm komercyjna maszyna do tortilli mąki
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 3000-3800 szt./godz |
| moc: | 42,57 KW |
1300 sztuk / godzinę handlowa maszyna do tortilli ze stali nierdzewnej z dwiema głowicami
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-1400 szt./godz. |
| Moc: | 24 kw |
Maszyna do tortilli komercyjnej z podwójną głowicą 20-30 cm, 1300 szt./h, do produkcji na dużą skalę
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet eksportowania |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30 |
| Zasady płatności: | Akredytywa, T/T |
Elektryczna 30 cm 1300 sztuk / h Komercyjna maszyna do tortilli
| Automatyczna ocena: | Automatyczny |
|---|---|
| Typ napędzany: | elektryczny / hydrauliczny |
| Napięcie: | Dostosowane |
25 cm 3600 sztuk / h Supermarket Handlowa maszyna do tortilli
| Funkcjonować: | zrobić tortillę |
|---|---|
| Pojemność: | 200-3600szt / godz |
| Funkcja: | Niska energia Wysoka prędkość |
10 cm 800 sztuk / h Regulowana handlowa maszyna do tortilli
| Grubość: | 100-300mm |
|---|---|
| Pojemność: | 800 szt./godz |
| Masa ciasta: | 30-100 g/szt |
Podwójne głowice z ekranem dotykowym 30g Komercyjna maszyna do tortilli
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | SSS |
| moc: | 21kw |
Wydajna komercyjna maszyna do tortilli BP-450 do autentycznych i świeżych tortilli
| Automatyczna ocena: | Automatyczne |
|---|---|
| Zalety: | Łatwa obsługa Wysoka wydajność |
| słowa kluczowe: | maszyna do tortilli |

