Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ commercial tortilla machinery ] mecz 48 produkty.
2026 Maszyna do produkcji tortilli o niskiej energii o dużej prędkości 2000-6000 sztuk/h
| Nazwa handlowa: | SSS |
|---|---|
| Moc: | 21kw |
| Gwarancja: | 1 rok |
Intelektualizacja Sprzęt do robienia roti ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | maszyna do produkcji tortilli |
|---|---|
| Funkcjonować: | Wielofunkcyjny |
| uszczelka: | PAKIET DREWNIANY PUDEŁKO |
Przemysł spożywczy Maszyna do robienia taco, 14000 sztuk / h Sprzęt do chleba Pita
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-14000 szt./godz |
| moc: | 16 kW |
7000 sztuk / h Wysokowydajny sanitarny sprzęt do chleba płaskiego
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-10000 szt./godz |
| moc: | 16 kW |
Wysoka wydajność 6000 sztuk / h w pełni automatyczna maszyna do robienia roti
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-6000 szt./godz |
| moc: | 40 KW |
14000 sztuk / h Linia do chleba lawaszowego o wysokiej wydajności
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-14000 szt./godz |
| moc: | 16 kW |
6000 sztuk / h Odporna na korozję maszyna do produkcji Chapati dla biznesu
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-6000 szt./godz |
| moc: | 40 KW |
Heavy Duty 1400szt / h 40kW Maszyna do produkcji chleba Lavash
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Wymiary (L * W * H): | 7630 mm * 695 mm * 1680 mm |
| Pojemność: | 1500-3600 / godz |

