Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ commercial tortilla machinery ] mecz 48 produkty.
Sterowana przez PLC maszyna do produkcji tortilli 3 - 20 m/min 8 - 50 cm
| Szerokość rolki: | 8-50mm |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna: | 700-3000 sztuk/godz |
| Zakres regulacji temperatury: | 0-300 ℃ |
900 sztuk / h Komercyjna maszyna do tortilli kukurydzianej
| Funkcjonować: | zrobić tortillę |
|---|---|
| Pojemność: | 600-900 sztuk / godz |
| Funkcja: | Niska energia Wysoka prędkość |
Sanitarna maszyna do produkcji chapati z ekranem dotykowym
| Nazwa handlowa: | SSS |
|---|---|
| moc: | 21kw |
| Gwarancja: | 1 rok |
Fabryka Chapati Manufacturing Machine, 100mm Corn Tortilla Machine
| Funkcjonować: | zrobić tortillę |
|---|---|
| Pojemność: | 600-900 sztuk / godz |
| Funkcja: | Niska energia Wysoka prędkość |
800 sztuk / h 450mm komercyjna maszyna do robienia taco żywności
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Stosowanie: | ekspres do tortilli |
| Kształt: | Okrągły kwadratowy prostokąt |
SS304 3800 sztuk / h 20kw Komercyjny ekspres do tortilli mąki
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Wymiary (L * W * H): | 4630 mm * 695 mm * 1680 mm |
| Pojemność: | 800 / godz |
Mała wydajność 100mm 30g komercyjny ekspres do tortilli kukurydzianej
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz |
| moc: | 21 KW |
250 kg / h Maszyna do robienia tortilli kukurydzianej
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 3000-3800 szt./godz |
| moc: | 23 kw |
800 - 1400 PCS / H Automatyczny ekspres do tortilli z CE
| Napięcie: | 380V |
|---|---|
| Pojemność: | 800-1400 SZTUK/GODZ. |
| Waga: | 800 kg |
Wysoka wydajność 6000 sztuk / h Maszyna do produkcji tortilli 270 mm
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-6000 szt./godz |
| moc: | 40 KW |

