Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ full automatic tortilla production line ] mecz 146 produkty.
Łatwa obsługa Mała maszyna do robienia tortilli Roti Ogrzewanie elektryczne
| Wymiar: | 4600x800x1300mm |
|---|---|
| Pojemność: | 500-1500 szt./godz |
| Model: | SSS-BP-400 |
Ekran dotykowy 1300 sztuk / h Maszyna do produkcji chleba Lavash o mocy 55 kW
| Produkt finalny: | tortilla, chapati, roti, chleb, pazzi |
|---|---|
| moc: | 42,6 kW |
| kolor: | stal nierdzewna szara / dostosowana |
Warstwowa maszyna do produkcji kulek do ciasta Możliwość dostosowania rozmiaru o dużej pojemności
| Nazwa maszyny: | Meksykańska maszyna do robienia tortilli |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik, pasek teflonowy |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
250 kg / h Wysokowydajna maszyna do produkcji chleba Pita 40 cm
| Stan:: | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja:: | 1 rok |
| Napięcie:: | 380 V. |
600 sztuk / h Maszyna do chleba Pita
| Masa ciasta: | 30-100 g / szt |
|---|---|
| Waga brutto: | 580 kg |
| Napięcie: | 380 V. |
Maszyna do robienia taco ze stali nierdzewnej 1400 sztuk / h 100 mm
| moc: | 21kw |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Silnik |
| Materiał: | klasa spożywcza ze stali nierdzewnej |
Komercyjna maszyna do robienia muszelek ze stali nierdzewnej o średnicy 45 cm
| Nazwa handlowa: | SSS |
|---|---|
| moc: | 21kw |
| Gwarancja: | 1 rok |
Ogrzewanie wodne 1300szt / h Maszyna do produkcji lawaszu
| Moce produkcyjne: | 500-1300 szt./h |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | SSS |
| moc: | 21kw |
Wypiekacz do chleba Lavash z ekranem dotykowym
| Produkt finalny: | tortilla |
|---|---|
| Surowiec: | mąka, mąka pszenna |
| MOQ: | 1 zestaw |
Maszyna do produkcji czapati 1400szt / h
| Nazwa handlowa: | SSS |
|---|---|
| waga: | 4800 kg |
| Stosowanie: | Przemysł spożywczy |

