Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ full automatic tortilla production line ] mecz 142 produkty.
10cm - 50cm Roti Tortilla Making Machine Automatyczna stal nierdzewna
| Obowiązujący przemysł: | Fabryka Żywności i Napojów, Restauracja |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | maszyna do chleba arabskiego |
| Napięcie: | 380V |
Długotrwała srebrna elektryczna tortilla z 1 głowicą ciasta
| Diameter: | 0.4-2.5 Mm |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Silnik |
| Capacity: | 700 Pcs/hour |
1 Maszyna do tortill komercyjnych w srebrnym modelu BP-550
| Kolor maszyny: | srebra |
|---|---|
| Średnica: | 0,4-2,5 mm |
| Głowy ciasta: | 1 głowice |
Maszyna do robienia tortilli ze stali nierdzewnej 700 sztuk / h
| Nazwa handlowa: | SSS |
|---|---|
| moc: | 21kw |
| Gwarancja: | 1 rok |
Kukurydziana tortilla Pita Chapati Roti Maszyna do robienia w pełni automatyczna
| Napięcie: | 220 V/ 380 V lub dostosowanie |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
| Podanie: | maszyna pita |
W pełni automatyczna maszyna do produkcji chleba Pita 1500 - 5000 sztuk / h
| Napięcie: | 220 V/ 380 V lub dostosowanie |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
| Podanie: | maszyna pita |
Wysoka wydajność Wysokiej jakości automatyczna srebrna maszyna do tortilli BP z 1-4 głowicami ciasta
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Kolor maszyny: | srebra |
| Zalety: | Łatwa obsługa Wysoka wydajność |
Wysokiej wydajności maszyna do tortilli BP-450/750 z automatyczną klasą
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Model maszyny: | BP-450;550;650;750 |
| Automatyczna ocena: | Automatyczne |
Wysokiej wydajności elektryczny tortilla maker 700-1400 sztuk/godzinę średnica 0,4-2,5 mm
| słowa kluczowe: | maszyna do tortilli |
|---|---|
| Głowy ciasta: | 1 głowice |
| Średnica: | 0,4-2,5 mm |
800 sztuk/godzinę Pojemność Srebro Komercyjna Maszyna Tortilla Łatwa obsługa Srebro Kolor
| Kolor maszyny: | srebra |
|---|---|
| Model maszyny: | BP-650 OV-650 |
| Pojemność: | 800 szt./godz |

