Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ high productivity paratha making machine ] mecz 26 produkty.
Warstwowa maszyna do produkcji kulek do ciasta Możliwość dostosowania rozmiaru o dużej pojemności
| Nazwa maszyny: | Meksykańska maszyna do robienia tortilli |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik, pasek teflonowy |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
Intelektualizacja Przemysłowa maszyna do produkcji tortilli, 150g Sprzęt do produkcji tortilli
| moc: | 19,7 kW |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V / 50 Hz |
| Pojemność: | 2000-6000szt / godz |
3600 sztuk / h Maszyny do produkcji zboża
| Funkcjonować: | zrobić tortillę |
|---|---|
| Pojemność: | 200-3600szt / godz |
| Funkcja: | Niska energia Wysoka prędkość |
250 kg / h Wysokowydajna maszyna do produkcji chleba Pita 40 cm
| Stan:: | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja:: | 1 rok |
| Napięcie:: | 380 V. |
Komercyjny automat do ciasta cebulowego Roti Paratha Maker 3000 - 10000 szt./godz.
| Zdolność produkcyjna: | 3000-10000 szt./godz |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Sterownik PLC silnika |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Wysokiej wydajności linia produkcyjna pita / tortilla dla 100 - 3000 sztuk / h
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna Pita/TORTILLA |
|---|---|
| Szerokość rolki: | 8-50mm |
| napięcie: | 220 V/380 V |
1500-2800 sztuk/godzinę Pojemność maszyna do pakowania automatycznego dla produktów na zamówienie 60-200 g/sztuk
| Machine Design: | Customized According To Customer's Needs |
|---|---|
| Diameter of product: | 16cm-26cm |
| Machine dimension: | 4.5*1.2*1.5m |
400 Fuction Pita Bread Line And Easy Operation For Pita Bread, Linia produkcyjna Paratha
| Podstawowe składniki: | Silnik, sterownik PLC |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna: | 3600-16000 sztuk/godz. |
| Średnica tortilli: | 25cm-35cm |
Linia produkcyjna do 40-50 cm średnicy chleba i paraty
| Podstawowe składniki: | Silnik, sterownik PLC |
|---|---|
| Średnica tortilli: | 40cm-50cm |
| Funkcja: | Pita Bread Line |
Całkowicie automatyczna linia produkcyjna chleba, z 55 cm linii Paratha.
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna: | 3600-16000 sztuk/godz. |
| Kraje eksportowe: | Światowe |

