Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ high productivity paratha making machine ] mecz 26 produkty.
Automatyczna linia produkcyjna Roti Paratha Łatwa obsługa Profesjonalna obsługa wysokiej jakości
| Zdolność produkcyjna: | 2000-6000 szt./godz |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Sterownik PLC silnika |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Specjalistyczna maszyna do pakowania produktów o wysokiej precyzji
| Średnica produktu: | 16cm-26cm |
|---|---|
| Ciśnienie powietrza: | 0,8-1,0M/Pa |
| Obowiązujące produkty: | Zindywidualizowane |
0.25KW Plastic Automatic Packing Machine Forming And Film Covering Machine (Plastikowa automatyczna maszyna do pakowania, formowania i pokrywania folii)
| Obowiązujące produkty: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Air pressure: | 0.8-1.0M/Pa |
| Product weight: | 60-200g/pcs |
Customized Automatic Packing Machine For 60-200g Products Packaging. Zastosowana automatyczna maszyna do pakowania 60-200g produktów.
| Waga produktu: | 60-200g/szt. |
|---|---|
| Materiał ramy: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Napięcie robocze: | 220V / 50Hz |
Wysoce wydajna, w pełni automatyczna linia produkcyjna chleba arabskiego / chleba pita
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie nago lub opakowanie w drewnianej skrzyni nadającej się do transportu morskiego |
|---|---|
| Czas dostawy: | 25-50 dni |
| Możliwość Supply: | 100 zestawów miesięcznie |
Max350mm 2000szt / H Linia do produkcji chleba Pita Automatyczna stal nierdzewna
| Stosowanie: | Wypiekanie chleba pita |
|---|---|
| moc: | 43 KW |
| wymiar: | 26000x2030x1915mm |

