Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ onion pie making machine ] mecz 20 produkty.
Green Scallion Pancake Film pokrywający Paratha Maszyna do prasowania do mrożonego Roti
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Rozmiar maszyny: | 4500*1200*1500mm |
| Ciężar maszyny: | 650 kg |
Folia pokrywająca rozdrobnione ciasto Paratha Maszyna do prasowania mrożonego Roti Laccha
| Moce produkcyjne: | 1000-8000 szt./h |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Silnik PLC |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Intelektualizacja BEZ odpadów Maszyna do produkcji tortilli Roti Linia produkcyjna Burrito Factory Direct
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Napięcie: | 220V 380V |
| Waga: | 500kg |
100g Maszyna Tortilla Ciasta Mąka 20cm 30cm 3600szt/H 8200szt/H
| Wymiar: | 4600x800x1300mm;4800x600x1600mm |
|---|---|
| Pojemność: | 500-800szt./godz.; 1300-1500szt./godz |
| Model: | SSS-BP-90 |
50g Maszyna do produkcji tortilli, 2000szt / h Maszyna do produkcji tortilli mąki
| Imię: | maszyna do produkcji tortilli |
|---|---|
| Podanie: | Maszyna do przetwarzania żywności |
| Pojemność: | 2000-6000szt / godz |
Automatyczna linia do produkcji naleśników do warstwowania 3000 - 6000 szt./H
| Zdolność produkcyjna: | 2000-6000 szt./h |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Silnik PLC |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Automatyczna linia produkcyjna Paratha 10 - 30 cm 3000 - 10000 sztuk / godzinę
| Zdolność produkcyjna: | 3000-10000 szt./godz |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Sterownik PLC silnika |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Intelektualizacja 3600 sztuk / h Linia produkcyjna Lavash SS304
| moc: | 42,6 kW |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Prasowanie na gorąco 1400 sztuk / h Linia do produkcji chleba arabskiego
| Moce produkcyjne: | 200-1400szt / godz |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | SSS |
| moc: | 21kw |
Automatyczna linia produkcyjna Roti Paratha Łatwa obsługa Profesjonalna obsługa wysokiej jakości
| Zdolność produkcyjna: | 2000-6000 szt./godz |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Sterownik PLC silnika |
| Materiał: | Stal nierdzewna |

