Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ onion pie making machine ] mecz 20 produkty.
Komercyjny automat do ciasta cebulowego Roti Paratha Maker 3000 - 10000 szt./godz.
| Zdolność produkcyjna: | 3000-10000 szt./godz |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Sterownik PLC silnika |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Ekran dotykowy 1300 sztuk / h Maszyna do produkcji chleba Lavash o mocy 55 kW
| Produkt finalny: | tortilla, chapati, roti, chleb, pazzi |
|---|---|
| moc: | 42,6 kW |
| kolor: | stal nierdzewna szara / dostosowana |
Mały rozmiar Tortilla Making Machine Ekran dotykowy Sterowany PLC
| Wymiar: | 4600x800x1300mm;4800x600x1600mm |
|---|---|
| Pojemność: | 500-800szt./godz.; 1300-1500szt./godz |
| Model: | SSS-BP-400 |
Łatwa obsługa Mała maszyna do robienia tortilli Roti Ogrzewanie elektryczne
| Wymiar: | 4600x800x1300mm |
|---|---|
| Pojemność: | 500-1500 szt./godz |
| Model: | SSS-BP-400 |
150g Linia produkcyjna Paratha, 6000 sztuk / h Maszyna do produkcji Paratha
| moc: | 19,7 kW |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V / 50 Hz |
| Pojemność: | 2000-6000szt / godz |
Maszyna do produkcji ciasta cebulowego Lacha Paratha 3000 -10000 szt./H
| Zdolność produkcyjna: | 2000-10000 szt./godz |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Sterownik PLC silnika |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
6000 sztuk / h Linia produkcyjna Lavash, 200g Maszyna do produkcji chleba Tortilla
| Pojemność: | 2000-6000szt / godz |
|---|---|
| moc: | 23 kW |
| Napięcie: | 220 V / 380 V. |
Automatyczna maszyna do robienia Roti Paratha 1000 -10000 na godzinę
| Zdolność produkcyjna: | 1000-10000 szt./godz |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Sterownik PLC silnika |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Automatyczna maszyna do produkcji Paratha na zamówienie 3000 - 6000 szt. / H 18 - 30 cm
| Zdolność produkcyjna: | 3000-10000 szt./godz |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Sterownik PLC silnika |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Przemysłowa maszyna do produkcji naleśników Scallion Paratha 3000 - 10000 szt. / H
| Wniosek: | roślina spożywcza |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Stal nierdzewna 304 |
| Kluczowe punkty sprzedaży: | Konkurencyjna cena |

