Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ stainless steel food encrusting machine ] mecz 29 produkty.
Ciasto ananasowe Mochi Maszyna do produkcji kulek mięsnych 4800 sztuk / H
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Waga: | 600 kg |
| Moc: | 21kW |
1800 - 4800 sztuk / godzinę Automatyczna maszyna do inkrustowania Interfejs człowiek-komputer
| Materiał ramy: | stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Nazwa produkcji: | Automatyczna maszyna do inkrustowania |
| Waga produktu: | 20-180g |
Sanitarna maszyna do produkcji żywności o dużej pojemności z ekranem dotykowym
| Produkt finalny: | Nadziewane biszkopty / ciastka księżycowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| kolor: | stal nierdzewna szara / dostosowana |
180g 3600 sztuk / h Wysoka wydajność Mała maszyna do inkrustowania
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| kolor: | Srebro |
| Gwarancja: | 1 rok |
4800 sztuk / h Automatyczna maszyna do napełniania żywności Spraw, aby Mooncake uzyskał certyfikat CE
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| waga: | 600 kg |
| moc: | 21kw |
Maszyna do robienia chleba Roti o dużej pojemności Tortilla Wrap Wykonana z materiału spożywczego
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Automatyczna ocena: | Automatyczny |
4800 sztuk / h Maszyna do produkcji Mochi, wysokowydajna maszyna do przetwarzania żywności
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| waga: | 600 kg |
| moc: | 21kw |
4800 sztuk / h Regulowana automatyczna maszyna do inkrustowania i formowania
| Produkt finalny: | Nadziewane biszkopty / ciastka księżycowe |
|---|---|
| kolor: | stal nierdzewna szara / dostosowana |
| Stan: | Nowy |
Intelektualizacja 180g Sprzęt do formowania żywności CE
| Rodzaj: | Sprzęt do gotowania |
|---|---|
| Pojemność maszyny: | 1800-4800szt / godz |
| Materiał: | klasa spożywcza ze stali nierdzewnej |

