Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ stainless steel food encrusting machine ] mecz 29 produkty.
Maszyna do formowania żywności ze stali nierdzewnej, Adjutable Food Filling Machine
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| waga: | 600 kg |
| moc: | 3,6 kW |
Automatyczna maszyna do inkrustowania żywności z rdzeniem silnika PLC 1800 - 4800 szt. / godzinę
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Waga: | 600kg |
| Moc: | 3,6 kW |
Wyjście 20g Maszyna do inkrustowania żywności bez zanieczyszczeń 4800 sztuk / godz
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| kolor: | Srebro |
| Gwarancja: | 1 rok |
Zakład produkcyjny 4800 sztuk / h 20g Maszyna do inkrustowania żywności
| Moce produkcyjne: | 1800-4800szt / godz |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | SSS |
| moc: | 21kw |
8-calowa łatwa w dotyku maszyna do inkrustowania żywności 800 sztuk / H
| Średnica: | 100-300 mm |
|---|---|
| kolor: | Dostosowane |
| waga: | 500 kg |
Automatyczna maszyna do inkrustowania żywności 1800 sztuk / h do robienia ciastek księżycowych
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Pojemność: | 1800-4800 szt /H |
| Napięcie: | Dostosowane 220 V / 380 V |
SS Frame 20-180g Maszyna do inkrustowania żywności 1800-4000 szt. Na godzinę
| Nazwa produktu: | maszyna do inkrustowania |
|---|---|
| waga produktu: | 20-180g |
| Pojemność: | 1800-4000 sztuk na godzinę |
Wysoka wydajność 20g Maszyna do inkrustowania żywności bez zanieczyszczeń
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| kolor: | Srebro |
| Gwarancja: | 1 rok |
1800 sztuk / h Maszyna do inkrustowania żywności, odporna na korozję automatyczna maszyna do inkrustowania
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| waga: | 600 kg |
| moc: | 21kw |
High Speed 100g Dynamic Gap Maszyna do inkrustowania żywności
| Stan:: | Nowy |
|---|---|
| Funkcja:: | Wysoka wydajność |
| Podanie:: | Przemysł spożywczy |

