Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ 8 inch tortilla production line ] mecz 60 produkty.
Stal nierdzewna 304 Automatyczna linia produkcyjna Tortilla Odporna na korozję
| Prędkość: | 800-1500 sztuk/godzinę |
|---|---|
| Średnica: | 8.10.12.14 cala |
| Napięcie: | 380 V. |
7000 sztuk / h Komercyjna 12-calowa linia produkcyjna Lavsh
| Podanie:: | Fabryka |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
6000 sztuk / h Linia produkcyjna Lavash, 200g Maszyna do produkcji chleba Tortilla
| Pojemność: | 2000-6000szt / godz |
|---|---|
| moc: | 23 kW |
| Napięcie: | 220 V / 380 V. |
Całkowicie automatyczna maszyna do robienia tortilli o pojemności 6-12 cali z tłocznikem / palnikiem gazowym z certyfikatem CE
| Kraje eksportowe: | Światowe |
|---|---|
| Zużycie gazu: | 4-14 m³/godz |
| Średnica tortilli: | 6-12 cali |
Uaktualnij małą maszynę do robienia tortilli 8-12 cali
| Prędkość: | 800-3000 sztuk / godzinę |
|---|---|
| Średnica: | 8.10.12.14 cala |
| Napięcie: | 380V |
PLC Core 380v Automatyczna linia produkcyjna do pizzy kukurydzianej Pita
| Orzecznictwo: | CE Certificate |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Linia do produkcji chleba Lavash w stylu indyka o dużej pojemności z piekarnikiem
| Materiał: | Pas ze stali nierdzewnej i spożywczej |
|---|---|
| Moc: | 16kw |
| Waga: | 5,5 tony |
Automatyczna linia produkcyjna cienkiego chleba z lawaszem o dużej wydajności z piecem
| Materiał: | Pas ze stali nierdzewnej i spożywczej |
|---|---|
| Władza: | 16 kW |
| Waga: | 5,5 tony |
Maszyna do produkcji tortilli o wysokim stopniu dostosowania od 8 cali do 10 cali do 12 cali
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Zużycie gazu: | 4-14 m³/godz |
8-calowa łatwa w dotyku maszyna do inkrustowania żywności 800 sztuk / H
| Średnica: | 100-300 mm |
|---|---|
| kolor: | Dostosowane |
| waga: | 500 kg |

