Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ 8 inch tortilla production line ] mecz 60 produkty.
304 Ss Automatyczna maszyna do produkcji tortilli regulowana za pomocą surowca mąki
| materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| surowiec: | mąka |
| Pojemność: | 800-2400 sztuk |
Wysoka wydajność 6000 sztuk / h Regulowana linia produkcyjna Lavash
| Kluczowe punkty sprzedaży:: | Automatyczny |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/sztuka |
| Częstotliwość:: | 50 Hz |
8-calowa linia do produkcji chleba arabskiego, linia do produkcji chleba Pita 100g
| Aplikacja: | Dokonywanie tortilli, chleba pita, taco, chapati |
|---|---|
| Cechy: | Łatwy w obsłudze |
| Gwarancja: | 1 rok |
Automatyczna linia produkcyjna Lavash Zakwaszony cienki chleb płaski
| MATERIAŁ: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Rodzaje przetwarzania: | Linia automatyczna |
| Serwis pogwarancyjny: | Wsparcie online |
12-calowy sprzęt do produkcji tortilli, maszyna do tortilli mąki SS304
| Podanie:: | Fabryka supermarketów |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Odporna na korozję 12-calowa linia do produkcji płaskiego chleba 100g
| Podanie:: | Fabryka supermarketów |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Sanitary Factory 8-calowa arabska maszyna do produkcji chleba
| Podanie:: | Fabryka supermarketów |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Mała maszyna do produkcji tortilli z podwójną głowicą 8-14 cali 1100-1400 sztuk / godzinę
| Model: | SSS-BP400 |
|---|---|
| Waga naleśnika: | 50-200g/szt. |
| Pojemność: | 200-1400 sztuk / godzinę |
8-calowa komercyjna w pełni automatyczna maszyna do robienia roti
| Podanie:: | SUPERMARKET |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
8-calowa automatyczna linia do chleba Lavash, sprzęt do chleba Pita o mocy 21 kW
| Podanie:: | Fabryka |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |

