Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ 8 inch tortilla production line ] mecz 60 produkty.
Maszyna do tortilli ze stali nierdzewnej 304 i wysokiej wydajności o regulowanej średnicy
| Źródło energii: | Elektryczne |
|---|---|
| Kluczowe punkty sprzedaży: | Wysoka wydajność, automatyka, łatwa obsługa |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkt na gorącą sprzedaż 2024 |
Mała maszyna do robienia tortilli 1000 - 3000 sztuk Jedna godzina 10 - 50 cm
| Prędkość: | 800-3000 sztuk / godzinę |
|---|---|
| Średnica: | 8.10.12.14 cala |
| Napięcie: | 380V |
18-calowa maszyna do produkcji tortilli o wysokiej wydajności 35 kg / h
| Stan:: | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja:: | 1 rok |
| Napięcie:: | 380 V. |
Intelektualizacja 2000 sztuk / h Chapati Machine Maker
| Stan:: | Nowy |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Thoughput:: | 2000-6000 / godz |
8-calowa maszyna do produkcji tortilli kukurydzianej 800 sztuk na godzinę rama SS
| materiał: | stal nierdzewna do ramy |
|---|---|
| rozmiar tortilli: | 50-300mm |
| Pojemność: | 800 sztuk/h dla 8 cali |
Kompletna maszyna do robienia lawaszu w stylu indyka do chleba Lavash
| Kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-14000 szt./godz |
| Moc: | 16kw |
Chłodząca maszyna do formowania chleba Pita
| Moce produkcyjne: | 500-1500szt / godz |
|---|---|
| moc: | 21kw |
| waga: | 500 kg |
Regulowana maszyna do produkcji chleba Lavash
| Stosowanie: | Robienie lawaszu |
|---|---|
| Moc: | 30 kW |
| Wymiar: | 25m x 5,5m x 2,0m |
Wodoodporny sprzęt do pieczenia ormiańskiego lawaszu
| Stosowanie: | Wyrób lawaszu |
|---|---|
| moc: | 30 kw |
| wymiar: | 25 mx 5,5 mx 2,0 m |
Wysoka wydajność 3600 sztuk / h Maszyna do produkcji lawaszu ze stali nierdzewnej
| Pojemność: | 2000-3600szt/h |
|---|---|
| Moc: | 23kW |
| Napięcie: | 220V / 380V |

