Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ food function automatic lavash production line ] mecz 36 produkty.
Komercyjna automatyczna maszyna do produkcji małych tortilli z urzędem certyfikacji
| Pojemność: | 800-2000szt./godz |
|---|---|
| Aplikacja: | tortilla lub lawasz |
| Uszczelka: | drewniane opakowanie |
Wysokowydajna, w pełni automatyczna linia do produkcji chleba Tortilla Pita z systemem chłodzenia piekarnika
| Pojemność: | 800-3000 sztuk / godzinę |
|---|---|
| Aplikacja: | tortilla lub lawasz lub chleb |
| Uszczelka: | drewniane opakowanie |
Płaska arabska linia do produkcji chleba Pita Roti Commercial 800--8200 sztuk / H
| Stan: schorzenie: | Nowy |
|---|---|
| Funkcjonować: | robienie Chapati/Roti/Tortilla |
| Moc: | 21kW |
Całkowicie automatyczna maszyna do robienia chleba z lawaszem o dużej pojemności
| Kluczowy punkt sprzedaży: | Konkurencyjna cena i w pełni automatyczna i duża pojemność oraz dobra jakość i dobre opinie |
|---|---|
| Zakres ciśnienia: | 0,8-1,0 MPa |
| Materiał maszynowy: | 304 ze stali nierdzewnej |
Całkowicie automatyczna maszyna do wykonywania chleba z nierdzewnej stali
| Produkt: | lawasz |
|---|---|
| Materiał maszynowy: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Władza: | 25 kW |
8000kg Pojemność elastyczna konfiguracja maszyna do produkcji chleba z lawaszu zakres ciśnienia 0,8-1,0 Mpa dla wymagań produkcji lawaszu
| Kluczowy punkt sprzedaży: | Konkurencyjna cena i w pełni automatyczna i duża pojemność oraz dobra jakość i dobre opinie |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna: | 8000-10000 sztuk/godz |
| Władza: | 25 kW |
304 ze stali nierdzewnej Całkowicie automatyczna wysokowydajna maszyna do lawaszu
| Władza: | 25 kW |
|---|---|
| Zakres ciśnienia: | 0,8-1,0 MPa |
| Wymiar: | 28300*5800*1830mm |
Intelektualizacja 2000 sztuk / h Sprzęt Tortilla Masters
| Kluczowe punkty sprzedaży:: | Automatyczny |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100 g / szt |
| Częstotliwość:: | 50 Hz |
Zadowolenie Klienta Maszyna do robienia chleba z lawaszem Maszyna do robienia chleba z lawaszem o długości 6-12 cali
| Materiał maszynowy: | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Wymiar: | 28300*5800*1830mm |
| Produkt: | lawasz |
6-12 Prężnica Lavash Making Machine z 304 stali nierdzewnej 25kw mocy
| Zakres ciśnienia: | 0,8-1,0 MPa |
|---|---|
| Materiał maszynowy: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Władza: | 25 kW |

