Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ food function automatic lavash production line ] mecz 36 produkty.
Automatyczna linia produkcyjna z produkcją lakieru o mocy od 8000 do 10000 arkuszy na godzinę
| Kluczowy punkt sprzedaży: | Konkurencyjna cena i w pełni automatyczna i duża pojemność oraz dobra jakość i dobre opinie |
|---|---|
| Funkcja: | Żywność |
| Wydajność produkcyjna: | 8000-10000 sztuk/godz |
1000 sztuk / h Przemysł spożywczy 30 cm Linia do produkcji lawaszu
| Moce produkcyjne: | 600-1000szt / godz |
|---|---|
| moc: | 21kw |
| waga: | 600 |
3600 sztuk / h Linia produkcyjna Lavash, ekran dotykowy Armenian Lavash Machine
| Nazwa handlowa: | SSS |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC |
| Stosowanie: | Przemysł spożywczy |
Linia produkcyjna Lavash o normalnej wydajności
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz |
| moc: | 21 KW |
Linia do produkcji chleba Lavash w stylu indyka o dużej pojemności z piekarnikiem
| Materiał: | Pas ze stali nierdzewnej i spożywczej |
|---|---|
| Moc: | 16kw |
| Waga: | 5,5 tony |
Automatyczna maszyna do robienia pysznego lawaszu 8000-10000 sztuk/godzinę
| Wymiar: | 28300*5800*1830mm |
|---|---|
| Zakres ciśnienia: | 0,8-1,0 MPa |
| Funkcja: | Żywność |
Godzinna wydajność 8000-10000 i efektywność energetyczna
| Materiał maszynowy: | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Wymiar: | 28300*5800*1830mm |
| Produkt: | lawasz |
Automatyczna linia produkcyjna cienkiego chleba z lawaszem o dużej wydajności z piecem
| Materiał: | Pas ze stali nierdzewnej i spożywczej |
|---|---|
| Władza: | 16 kW |
| Waga: | 5,5 tony |
Automatyczna linia do produkcji płaskiego chleba arabskiego 3800 szt. / H
| Źródło prądu: | Gaz/Elektryka |
|---|---|
| Pojemność: | 800 do 3800 szt /h |
| Korzyść: | prosta obsługa |
14000 sztuk / h Linia do chleba lawaszowego o wysokiej wydajności
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-14000 szt./godz |
| moc: | 16 kW |

