Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ food function automatic lavash production line ] mecz 36 produkty.
Gotowa do produkcji maszyna do robienia chleba z lawaszem zakres ciśnienia 0,8-1,0 Mpa średnica 6-12 cali 8000-10000 sztuk/godzinę Pojemność
| Zakres ciśnienia: | 0,8-1,0 MPa |
|---|---|
| Produkt: | lawasz |
| Waga: | 8000 kg |
304 Stal nierdzewna Wzornictwo maszyna do tłoczenia ciasta z lawaszu do produkcji na dużą skalę i wielkości 28300 * 5800 * 1830 mm
| Władza: | 25 kW |
|---|---|
| Zakres ciśnienia: | 0,8-1,0 MPa |
| Kluczowy punkt sprzedaży: | Konkurencyjna cena i w pełni automatyczna i duża pojemność oraz dobra jakość i dobre opinie |
Maszyna do wykonywania chleba z żeliwa ze stali nierdzewnej 304 z podwyższoną wydajnością żywności
| Produkt: | lawasz |
|---|---|
| Waga: | 8000 kg |
| Władza: | 25 kW |
Maszyna do lawasu ze stali nierdzewnej 304 z zakresem ciśnienia 0,8-1,0 Mpa
| Materiał maszynowy: | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Zakres ciśnienia: | 0,8-1,0 MPa |
| Kluczowy punkt sprzedaży: | Konkurencyjna cena i w pełni automatyczna i duża pojemność oraz dobra jakość i dobre opinie |
Dostosowywalna elastyczna konfiguracja Maszyna do pieczenia chleba Lavash Zakres ciśnienia 0,8-1,0 Mpa Pojemność produkcyjna 8000-10000 sztuk/godzinę
| Funkcja: | Żywność |
|---|---|
| Wymiar: | 28300*5800*1830mm |
| Wsparcie online: | Zapewnione |
Maszyna do wykonywania chleba z lawashem o średnicy 6-12 cali o pojemności 8000 kg i wsparcie online
| Wymiar: | 28300*5800*1830mm |
|---|---|
| Średnica lawaszu: | 6-12 cali |
| Materiał maszynowy: | 304 ze stali nierdzewnej |
Maszyna do wypiekania chleba Lavash o wysokiej wydajności 100 kg / h 23kW
| Stan:: | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja:: | 1 rok |
| Napięcie:: | 380 V. |
Regulowana maszyna do produkcji chleba Lavash
| Stosowanie: | Robienie lawaszu |
|---|---|
| Moc: | 30 kW |
| Wymiar: | 25m x 5,5m x 2,0m |
Przemysł spożywczy Maszyna do robienia taco, 14000 sztuk / h Sprzęt do chleba Pita
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-14000 szt./godz |
| moc: | 16 kW |
7000 sztuk / h Wysokowydajny sanitarny sprzęt do chleba płaskiego
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-10000 szt./godz |
| moc: | 16 kW |

