Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ full automatic tortilla production line ] mecz 142 produkty.
12 '' Precyzyjne ciasto lokalizujące dwa wyloty Sprzęt do robienia tortilli 1300 szt. Pojemność
| Podanie:: | Fabryka supermarketów |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
CE 3600 sztuk / godzinę Linia do produkcji chleba arabskiego o średnicy 20 cm 30 cm
| Orzecznictwo: | CE |
|---|---|
| Wymiary (L * W * H): | 10080 * 17100 * 1450 mm |
| Rodzaj: | tortilla |
800 sztuk / h Mała wydajność 30 cm Linia do produkcji chleba arabskiego
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Grubość: | 100-300 mm |
| Pojemność: | 600-1000 SZT / HR |
3600 sztuk / h 300mm Linia produkcyjna Lavash z ekranem dotykowym
| Grubość: | 100-300 mm |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-3600 SZTUK / GODZ |
| Masa ciasta: | 10-100 g / szt |
Linia produkcyjna do 40-50 cm średnicy chleba i paraty
| Podstawowe składniki: | Silnik, sterownik PLC |
|---|---|
| Średnica tortilli: | 40cm-50cm |
| Funkcja: | Pita Bread Line |
W pełni automatyczna maszyna do robienia tortilli z chleba pita ze stali nierdzewnej
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Napięcie: | 230v 380v |
| Ciężar maszyny: | 600kg |
Prasowanie na gorąco 1400 sztuk / h Linia do produkcji chleba arabskiego
| Moce produkcyjne: | 200-1400szt / godz |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | SSS |
| moc: | 21kw |
Wysoce wydajna, w pełni automatyczna linia produkcyjna chleba arabskiego / chleba pita
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie nago lub opakowanie w drewnianej skrzyni nadającej się do transportu morskiego |
|---|---|
| Czas dostawy: | 25-50 dni |
| Możliwość Supply: | 100 zestawów miesięcznie |
Supermarket 21kw Automatyczna maszyna do produkcji tortilli Kolor srebrny
| Podanie:: | Fabryka supermarketów |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Maszyna do tworzenia kulek z ciasta o mocy 42 kW dla linii produkcyjnej tortilli
| Kabel: | Renmin |
|---|---|
| Ekran wyświetlający: | Delta |
| Zakres ciśnienia prasy: | 0,3 MPA-14 MPA |

