Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ full automatic tortilla production line ] mecz 142 produkty.
Przemysłowa maszyna do chleba tortilla z automatycznym transportem ze stali nierdzewnej 304
| Nazwa: | Maszyna do produkcji chleba tortilla ze stali nierdzewnej 304 Przemysłowa mąka taco do sprzedaży peł |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna: | 2000-3600 sztuk / godzinę |
| Napięcie: | 380V |
Wysoka wydajność 6000 sztuk / h Regulowana linia produkcyjna Lavash
| Kluczowe punkty sprzedaży:: | Automatyczny |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/sztuka |
| Częstotliwość:: | 50 Hz |
W pełni automatyczna maszyna do robienia chleba Pita 1000 - 3000 sztuk / godzinę
| Napięcie: | 220 V/ 380 V lub dostosowanie |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
| Podanie: | maszyna pita |
1000 - 3000 sztuk / godzinę Arabska linia do produkcji chleba Pita w pełni automatyczna
| Napięcie: | 220 V/ 380 V lub dostosowanie |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
| Aplikacja: | maszyna pita |
Wyjątkowa automatyczna maszyna do tortilli BP-450 o pojemności 700-3000 sztuk na godzinę
| Średnica: | 80-500mm |
|---|---|
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
| Pojemność: | 700-3000 szt./godzinę |
200-300 sztuk/godzinę Wydajność Komercyjna Maszyna Tortilla w eleganckiej srebrnej konstrukcji dla doskonałej produkcji tortilli
| Model maszyny: | BP-350 |
|---|---|
| Pojemność: | 200-300 szt./Godzinę |
| Podstawowe składniki: | Silnik |
Automatyczna maszyna do pakowania tortilli
| Materiał maszyny: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Pojemność: | 3600-8200 szt./godz |
| Woltaż: | 380V/50HZ, dostosowane |
Intelektualizacja 3600 sztuk / h Linia produkcyjna Lavash SS304
| moc: | 42,6 kW |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
CE Automatyczna linia do produkcji chleba tortilla 35 kg / h 380v 50hz
| Produkty końcowe: | tortilla |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Rodzaj: | Sprzęt do przetwarzania ziarna |
SS304 1500szt / h Automatyczna linia do produkcji chleba Pita
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Grubość: | 100-300 mm |
| Pojemność: | 600-1500 szt./godz |

