Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ high capacity lavash bread production line ] mecz 49 produkty.
Linia produkcyjna Lavash o normalnej wydajności
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz |
| moc: | 21 KW |
14000 sztuk / h Linia do chleba lawaszowego o wysokiej wydajności
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-14000 szt./godz |
| moc: | 16 kW |
Wysoka wydajność 6000 sztuk / h Regulowana linia produkcyjna Lavash
| Kluczowe punkty sprzedaży:: | Automatyczny |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/sztuka |
| Częstotliwość:: | 50 Hz |
Płaska arabska linia do produkcji chleba Pita Roti Commercial 800--8200 sztuk / H
| Stan: schorzenie: | Nowy |
|---|---|
| Funkcjonować: | robienie Chapati/Roti/Tortilla |
| Moc: | 21kW |
Maszyna do wykonywania chleba z żeliwa ze stali nierdzewnej 304 z podwyższoną wydajnością żywności
| Produkt: | lawasz |
|---|---|
| Waga: | 8000 kg |
| Władza: | 25 kW |
Całkowicie automatyczna maszyna do wykonywania chleba z nierdzewnej stali
| Produkt: | lawasz |
|---|---|
| Materiał maszynowy: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Władza: | 25 kW |
Zadowolenie Klienta Maszyna do robienia chleba z lawaszem Maszyna do robienia chleba z lawaszem o długości 6-12 cali
| Materiał maszynowy: | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Wymiar: | 28300*5800*1830mm |
| Produkt: | lawasz |
Maszyna do wykonywania chleba z lawashem o średnicy 6-12 cali o pojemności 8000 kg i wsparcie online
| Wymiar: | 28300*5800*1830mm |
|---|---|
| Średnica lawaszu: | 6-12 cali |
| Materiał maszynowy: | 304 ze stali nierdzewnej |
Dostosowywalna elastyczna konfiguracja Maszyna do pieczenia chleba Lavash Zakres ciśnienia 0,8-1,0 Mpa Pojemność produkcyjna 8000-10000 sztuk/godzinę
| Funkcja: | Żywność |
|---|---|
| Wymiar: | 28300*5800*1830mm |
| Wsparcie online: | Zapewnione |
Automatyczna linia produkcyjna z produkcją lakieru o mocy od 8000 do 10000 arkuszy na godzinę
| Kluczowy punkt sprzedaży: | Konkurencyjna cena i w pełni automatyczna i duża pojemność oraz dobra jakość i dobre opinie |
|---|---|
| Funkcja: | Żywność |
| Wydajność produkcyjna: | 8000-10000 sztuk/godz |

