Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ high capacity lavash bread production line ] mecz 49 produkty.
Gotowa do produkcji maszyna do robienia chleba z lawaszem zakres ciśnienia 0,8-1,0 Mpa średnica 6-12 cali 8000-10000 sztuk/godzinę Pojemność
| Zakres ciśnienia: | 0,8-1,0 MPa |
|---|---|
| Produkt: | lawasz |
| Waga: | 8000 kg |
Linia produkcyjna tortilli z 32-calową prasą Linia Roti Chapati dla producenta tortilli
| Podanie:: | Fabryka supermarketów |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Wypiekacz do chleba Lavash z ekranem dotykowym
| Produkt finalny: | tortilla |
|---|---|
| Surowiec: | mąka, mąka pszenna |
| MOQ: | 1 zestaw |
Ekran dotykowy 1300 sztuk / h Maszyna do produkcji chleba Lavash o mocy 55 kW
| Produkt finalny: | tortilla, chapati, roti, chleb, pazzi |
|---|---|
| moc: | 42,6 kW |
| kolor: | stal nierdzewna szara / dostosowana |
Intelektualizacja 3600 sztuk / h Linia produkcyjna Lavash SS304
| moc: | 42,6 kW |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
900x900 Linia produkcyjna do prasowania na gorąco Tortilla 3000 sztuk / H
| Moce produkcyjne: | 3000-14000 szt/h |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Silnik PLC |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
7000 sztuk / h Wysokowydajny sanitarny sprzęt do chleba płaskiego
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-10000 szt./godz |
| moc: | 16 kW |
Linia do produkcji tortilli ze stali nierdzewnej
| Produkt finalny: | tortilla, chapati, roti, chleb, pizza |
|---|---|
| Pojemność: | 500-700 szt./godz |
| Stan: | Nowy |
1000 sztuk / h Przemysł spożywczy 30 cm Linia do produkcji lawaszu
| Moce produkcyjne: | 600-1000szt / godz |
|---|---|
| moc: | 21kw |
| waga: | 600 |
Godzinna wydajność 8000-10000 i efektywność energetyczna
| Materiał maszynowy: | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Wymiar: | 28300*5800*1830mm |
| Produkt: | lawasz |

