Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ high capacity lavash bread production line ] mecz 49 produkty.
Linia do produkcji chleba Lavash w stylu indyka o dużej pojemności z piekarnikiem
| Materiał: | Pas ze stali nierdzewnej i spożywczej |
|---|---|
| Moc: | 16kw |
| Waga: | 5,5 tony |
Automatyczna linia produkcyjna cienkiego chleba z lawaszem o dużej wydajności z piecem
| Materiał: | Pas ze stali nierdzewnej i spożywczej |
|---|---|
| Władza: | 16 kW |
| Waga: | 5,5 tony |
Wysokowydajna, w pełni automatyczna linia do produkcji chleba Tortilla Pita z systemem chłodzenia piekarnika
| Pojemność: | 800-3000 sztuk / godzinę |
|---|---|
| Aplikacja: | tortilla lub lawasz lub chleb |
| Uszczelka: | drewniane opakowanie |
304 ze stali nierdzewnej Całkowicie automatyczna wysokowydajna maszyna do lawaszu
| Władza: | 25 kW |
|---|---|
| Zakres ciśnienia: | 0,8-1,0 MPa |
| Wymiar: | 28300*5800*1830mm |
Całkowicie automatyczna maszyna do robienia chleba z lawaszem o dużej pojemności
| Kluczowy punkt sprzedaży: | Konkurencyjna cena i w pełni automatyczna i duża pojemność oraz dobra jakość i dobre opinie |
|---|---|
| Zakres ciśnienia: | 0,8-1,0 MPa |
| Materiał maszynowy: | 304 ze stali nierdzewnej |
Kompletna maszyna do robienia lawaszu w stylu indyka do chleba Lavash
| Kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-14000 szt./godz |
| Moc: | 16kw |
8-calowa automatyczna linia do chleba Lavash, sprzęt do chleba Pita o mocy 21 kW
| Podanie:: | Fabryka |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Regulowany 700 sztuk / h 18-calowa linia do produkcji chleba arabskiego
| Produkt finalny: | tortilla, chapati, roti, chleb, pizza |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | torilla |
| Pojemność: | 500-700 szt./godz |
Regulowana maszyna do produkcji chleba Lavash
| Stosowanie: | Robienie lawaszu |
|---|---|
| Moc: | 30 kW |
| Wymiar: | 25m x 5,5m x 2,0m |
8000kg Pojemność elastyczna konfiguracja maszyna do produkcji chleba z lawaszu zakres ciśnienia 0,8-1,0 Mpa dla wymagań produkcji lawaszu
| Kluczowy punkt sprzedaży: | Konkurencyjna cena i w pełni automatyczna i duża pojemność oraz dobra jakość i dobre opinie |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna: | 8000-10000 sztuk/godz |
| Władza: | 25 kW |

