Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ paratha making machine ] mecz 41 produkty.
Komercyjna maszyna do robienia naleśników cebulowych Paratha 6000 szt./godz
| nazwa maszyny: | Linia produkcyjna warstwy Paratha |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik, pasek teflonowy |
| Gwarancja na podstawowe komponenty: | 1 rok |
Warstwowa maszyna do robienia kulek z ciasta Konfigurowalny kształt cięcia
| Nazwa maszyny: | Meksykańska maszyna do robienia tortilli |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik, pasek teflonnowy |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
Warstwowa maszyna do produkcji kulek do ciasta Możliwość dostosowania rozmiaru o dużej pojemności
| Nazwa maszyny: | Meksykańska maszyna do robienia tortilli |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik, pasek teflonowy |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
Intelektualizacja Przemysłowa maszyna do produkcji tortilli, 150g Sprzęt do produkcji tortilli
| moc: | 19,7 kW |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V / 50 Hz |
| Pojemność: | 2000-6000szt / godz |
Automatyczna linia produkcyjna Paratha 10 - 30 cm 3000 - 10000 sztuk / godzinę
| Zdolność produkcyjna: | 3000-10000 szt./godz |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Sterownik PLC silnika |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Chińska kanapka z mięsem Rou Jia Mo automatyczna maszyna do robienia bułek
| nazwa maszyny: | Linia produkcyjna warstwy Paratha |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik |
| Gwarancja na podstawowe komponenty: | 1 rok |
Laminowana bułka z ciasta Płatkowa maszyna do robienia chleba Automatyczna układana
| nazwa maszyny: | Linia produkcyjna warstwy Paratha |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik |
| Gwarancja na podstawowe komponenty: | 1 rok |
W pełni automatyczna maszyna do produkcji chleba Pita 1500 - 5000 sztuk / h
| Napięcie: | 220 V/ 380 V lub dostosowanie |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
| Podanie: | maszyna pita |
W pełni automatyczna maszyna do robienia chleba Pita 1000 - 3000 sztuk / godzinę
| Napięcie: | 220 V/ 380 V lub dostosowanie |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
| Podanie: | maszyna pita |
Kukurydziana tortilla Pita Chapati Roti Maszyna do robienia w pełni automatyczna
| Napięcie: | 220 V/ 380 V lub dostosowanie |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
| Podanie: | maszyna pita |

