Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ paratha making machine ] mecz 41 produkty.
3600 sztuk / h Maszyny do produkcji zboża
| Funkcjonować: | zrobić tortillę |
|---|---|
| Pojemność: | 200-3600szt / godz |
| Funkcja: | Niska energia Wysoka prędkość |
Green Scallion Pancake Film pokrywający Paratha Maszyna do prasowania do mrożonego Roti
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Rozmiar maszyny: | 4500*1200*1500mm |
| Ciężar maszyny: | 650 kg |
250 kg / h Wysokowydajna maszyna do produkcji chleba Pita 40 cm
| Stan:: | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja:: | 1 rok |
| Napięcie:: | 380 V. |
Automatyczna linia do produkcji naleśników do warstwowania 3000 - 6000 szt./H
| Zdolność produkcyjna: | 2000-6000 szt./h |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Silnik PLC |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Komercyjny automat do ciasta cebulowego Roti Paratha Maker 3000 - 10000 szt./godz.
| Zdolność produkcyjna: | 3000-10000 szt./godz |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Sterownik PLC silnika |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Linia produkcyjna do 40-50 cm średnicy chleba i paraty
| Podstawowe składniki: | Silnik, sterownik PLC |
|---|---|
| Średnica tortilli: | 40cm-50cm |
| Funkcja: | Pita Bread Line |
Całkowicie automatyczna linia produkcyjna chleba, z 55 cm linii Paratha.
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna: | 3600-16000 sztuk/godz. |
| Kraje eksportowe: | Światowe |
Automatyczna linia produkcyjna Roti Paratha Łatwa obsługa Profesjonalna obsługa wysokiej jakości
| Zdolność produkcyjna: | 2000-6000 szt./godz |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Sterownik PLC silnika |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Automatyczna linia do produkcji naleśników warstwowych mrożonych cebuli Silver
| nazwa maszyny: | Linia produkcyjna warstwy Paratha |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik |
| Gwarancja na podstawowe komponenty: | 1 rok |
3600 szt./godz. Automatyczny sprzęt do produkcji Chapati z ekranem dotykowym
| Model: | SSS-BP-600 |
|---|---|
| Moce produkcyjne: | 2000-3600 szt./godz |
| Miejsce pochodzenia: | chaohu, Chiny |

