Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ paratha making machine ] mecz 41 produkty.
1000 - 3000 sztuk / godzinę Arabska linia do produkcji chleba Pita w pełni automatyczna
| Napięcie: | 220 V/ 380 V lub dostosowanie |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
| Aplikacja: | maszyna pita |
Wysokiej wydajności linia produkcyjna pita / tortilla dla 100 - 3000 sztuk / h
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna Pita/TORTILLA |
|---|---|
| Szerokość rolki: | 8-50mm |
| napięcie: | 220 V/380 V |
Zindywidualizowana inteligentna maszyna do pakowania z ramą ze stali nierdzewnej 304
| Projekt maszyny: | Dostosowane do potrzeb klienta |
|---|---|
| Rodzaj opakowania: | Plastikowe |
| Napięcie robocze: | 220V / 50Hz |
Customized Automatic Packing Machine For 60-200g Products Packaging. Zastosowana automatyczna maszyna do pakowania 60-200g produktów.
| Waga produktu: | 60-200g/szt. |
|---|---|
| Materiał ramy: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Napięcie robocze: | 220V / 50Hz |
Specjalistyczna maszyna do pakowania produktów o wysokiej precyzji
| Średnica produktu: | 16cm-26cm |
|---|---|
| Ciśnienie powietrza: | 0,8-1,0M/Pa |
| Obowiązujące produkty: | Zindywidualizowane |
0.25KW Plastic Automatic Packing Machine Forming And Film Covering Machine (Plastikowa automatyczna maszyna do pakowania, formowania i pokrywania folii)
| Obowiązujące produkty: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Air pressure: | 0.8-1.0M/Pa |
| Product weight: | 60-200g/pcs |
1500-2800 sztuk/godzinę Pojemność maszyna do pakowania automatycznego dla produktów na zamówienie 60-200 g/sztuk
| Machine Design: | Customized According To Customer's Needs |
|---|---|
| Diameter of product: | 16cm-26cm |
| Machine dimension: | 4.5*1.2*1.5m |
400 Fuction Pita Bread Line And Easy Operation For Pita Bread, Linia produkcyjna Paratha
| Podstawowe składniki: | Silnik, sterownik PLC |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna: | 3600-16000 sztuk/godz. |
| Średnica tortilli: | 25cm-35cm |
Laminowana linia do produkcji bułek z mrożonego ciasta Automatycznie układana
| nazwa maszyny: | Linia produkcyjna warstwy Paratha |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik |
| Materiał maszynowy: | Stal nierdzewna 304 |
Wysoce wydajna, w pełni automatyczna linia produkcyjna chleba arabskiego / chleba pita
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie nago lub opakowanie w drewnianej skrzyni nadającej się do transportu morskiego |
|---|---|
| Czas dostawy: | 25-50 dni |
| Możliwość Supply: | 100 zestawów miesięcznie |

