Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ plc fruit jam processing line ] mecz 79 produkty.
Intelektualizacja 180g Sprzęt do formowania żywności CE
| Rodzaj: | Sprzęt do gotowania |
|---|---|
| Pojemność maszyny: | 1800-4800szt / godz |
| Materiał: | klasa spożywcza ze stali nierdzewnej |
Juice Double Heads BIB Aseptyczna maszyna do napełniania półautomatyczna
| Przedmiot: | Podwójne głowice do soków Półautomatyczna aseptyczna maszyna do napełniania BIB |
|---|---|
| Rodzaj: | Półautomatyczny |
| Zakres napełniania: | 1-220L |
Natychmiastowa maszyna do sterylizacji UHT o wydajności 0,5 t / h
| Przedmiot: | Ultra - wysokotemperaturowa natychmiastowa sterylizacja UHT Sterilizier Machine |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Pojemność: | 0,5T/H |
Sterylizator rurowy typu 10s Sterylizator UHT 1 tona na godzinę
| Przedmiot: | 1 tona na godzinę sterylizator rurowy 10s typu UHT |
|---|---|
| Pojemność: | 1t/h |
| Rodzaj: | Typ rurkowy |
Maszyna do formowania żywności ze stali nierdzewnej, Adjutable Food Filling Machine
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| waga: | 600 kg |
| moc: | 3,6 kW |
Automatyczna maszyna do inkrustowania żywności 1800 sztuk / h do robienia ciastek księżycowych
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Pojemność: | 1800-4800 szt /H |
| Napięcie: | Dostosowane 220 V / 380 V |
Aseptyczna maszyna do sterylizacji UHT 1,2 tony na godzinę
| Przedmiot: | Sterylizator aseptyczny do obudowy 1,2 tony na godzinę Maszyna do sterylizacji UHT |
|---|---|
| Materiał: | SS304 |
| Pojemność: | 1,2t/h |
Ciasto ananasowe Mochi Maszyna do produkcji kulek mięsnych 4800 sztuk / H
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Waga: | 600 kg |
| Moc: | 21kW |
Maszyna do robienia słodkich ciast nadziewanych 4800 sztuk / h
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Waga: | 600kg |
| Moc: | 21kw |

