Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ plc fruit jam processing line ] mecz 79 produkty.
Automatyczna linia do przetwarzania dżemów owocowych ze stali nierdzewnej Pakowanie w worki 12000 * 8000 * 3000 mm
| System sterowania: | PLC |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.): | 12000*8000*3000mm |
| Dokładność przetwarzania: | Wysoki |
Automatyczna linia przetwarzania dżemu owocowego, sterowana przez sterownik PLC, moc wejściowa 1 - 100 t/h
| Sposób przetwarzania: | Automatyczny |
|---|---|
| napięcie: | 220/380/440 V |
| Wejście pojemności: | 1-100T/godz |
Rdzeń PLC linii do przetwarzania pulpy owocowej o dużej pojemności
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, zbiornik ciśnieniowy, przekładnia |
|---|---|
| Rodzaj: | Miąższ owocowy |
| Moc: | 150kW |
Przemysłowa linia do produkcji dżemów owocowych na dużą i małą skalę w skali mini
| Wymiar (l*w*h): | 4000*1700*2000 cm |
|---|---|
| Moc: | 180kWh |
| Napięcie: | 220V/380V/440V |
220V / 380V Linia do przetwarzania warzyw owocowych Stal nierdzewna / stal węglowa / stal stopowa
| Okres gwarancji: | 1 rok |
|---|---|
| Zdolność przetwarzania: | Dostosowane |
| Serwis pogwarancyjny: | Pod warunkiem, że |
Linia przetwórstwa owoców i warzyw 1 - 5t/h
| zasilacz: | 220 V/380 V/dostosowane |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Linia do przetwarzania warzyw owocowych |
| Tryb działania: | Automatyczny/półautomatyczny |
Linia przetwórstwa owoców i warzyw o pojemności 1-5 t/h z obsługą posprzedażną
| Control System: | PLC Control |
|---|---|
| Power Supply: | 220V/380V/440V Customized |
| Operation Mode: | Automatic/Semi-automatic |
Linia do przetwarzania warzyw owocowych o wydajności 5 t/h z obsługą posprzedażną materiału do przetwarzania
| Nazwa produktu: | Linia do przetwarzania warzyw owocowych |
|---|---|
| opakowanie: | Drewniana obudowa / Dostosowana |
| Metoda przetwarzania: | Cięcie, obieranie, mycie, suszenie itp. |
Zastosowalna zdolność przetwórcza Linia przetwórcza owoców i warzyw dla projektów pod klucz
| Operation Mode: | Automatic/Semi-automatic |
|---|---|
| Control System: | PLC Control |
| Material: | 304 Stainless Steel Food Grade |
Zainstalowana linia przetwórstwa warzyw i owoców o mocy 150 kW
| Nazwa produktu: | Linia do przetwarzania warzyw owocowych |
|---|---|
| Cechy: | projekt pod klucz |
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej klasy spożywczej |

