Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ plc fruit jam processing line ] mecz 79 produkty.
Maszyny do przetwarzania owoców sterowane przez PLC o mocy wejściowej 1 - 100 t/h
| Wejście pojemności: | 1-100T/godz |
|---|---|
| Dokładność przetwarzania: | wysoki |
| Materiał: | Gatunek spożywczy ze stali nierdzewnej |
Linia do produkcji skoncentrowanego soku pomarańczowego Wysoka wydajność / wydajność
| Pojemność: | 3t/godz |
|---|---|
| Funkcja: | Oszczędzać energię |
| Pakiet: | worek aseptyczny |
Sterylizator rurowy UHT 2t / H do linii soków owocowych
| Przedmiot: | Sterylizator rurowy UHT 2t / H do linii soków owocowych |
|---|---|
| Materiał: | stal nierdzewna |
| Pojemność: | 2t/h lub dostosowane |
Linia do produkcji soku kokosowego do pakowania butelek Pte 500L na godzinę
| przedmiot: | Linia do produkcji soku kokosowego o pojemności 500 litrów na godzinę? |
|---|---|
| Wejście: | zielony kokos |
| Wyjście: | sok kokosowy |
500 ml Linia do produkcji butelek sportowych do pakowania wody Funkcjonalna
| przedmiot: | 500 ml butelka sportowa do pakowania funkcjonalnej linii do produkcji wody |
|---|---|
| Wejście: | woda i inny składnik |
| Wyjście: | woda funkcjonalna |
Automatyczna maszyna do inkrustowania żywności z rdzeniem silnika PLC 1800 - 4800 szt. / godzinę
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Waga: | 600kg |
| Moc: | 3,6 kW |
Ekstrakcja pektyn ze skórki cytrusów po przetwórni soków cytrusowych 1t/H
| Przedmiot: | Ekstrakcja pektyny ze skórki cytrusów |
|---|---|
| Wejście: | mokre skórki cytrusowe |
| Wyjście: | pektyna w proszku |
Maszyna do napełniania świeżych pomarańczy 3 w 1 Sus 304 ze stali nierdzewnej
| Pojemność: | 1-5T/H |
|---|---|
| Funkcja: | Oszczędzać energię |
| Package: | Aseptic Bag |
4800 sztuk / h Automatyczna maszyna do napełniania żywności Spraw, aby Mooncake uzyskał certyfikat CE
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| waga: | 600 kg |
| moc: | 21kw |
1800 sztuk / h Maszyna do inkrustowania żywności, odporna na korozję automatyczna maszyna do inkrustowania
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| waga: | 600 kg |
| moc: | 21kw |

