Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ 6 5 ton hour tomato paste processing line ] mecz 51 produkty.
Dostosowanie linii do przetwarzania świeżych przecierów pomidorowych o dużej pojemności
| Waga: | 30000 kg |
|---|---|
| Pojemność maszyny: | 6,5t/h |
| Wymiar (L * W * H): | 12000*8000*3000mm |
Linia produkcyjna pasty pomidorowej do przetwarzania 100 ton dziennie
| Rodzaj: | sos |
|---|---|
| Władza: | 110 kWh |
| Wymiar ((L*W*H): | 2000*1100*200 cm |
Linia produkcyjna pasty pomidorowej do 50 ton dziennie Maszyna przetwórcza rozwiązania pod klucz
| Rodzaj: | sos |
|---|---|
| Władza: | 150 kWh |
| Wymiar ((L*W*H): | 2300*11000*300 cm |
Linia do produkcji keczupu pomidorowego 3 tony na godzinę do fast foodów
| Waga: | 60000 KG |
|---|---|
| Automatyczne ocenianie: | Półautomatyczny |
| Pojemność maszyny: | 1,5t/h |
100-150 bags per hour automatic Tomato Pate Processing Line
| : | |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Nazwa handlowa | SSS |
Linia do produkcji keczupu pomidorowego 3 tony na godzinę do fast foodów
| Waga: | 60000 KG |
|---|---|
| Automatyczne ocenianie: | Półautomatyczny |
| Pojemność maszyny: | 3t/h |
Maszyna do pakowania pasty pomidorowej 1 kg 3 tony na godzinę
| Pojemność maszyny: | 1,5t/h |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | pomidor |
| Aplikacja: | Tworzenie pasty |
Butelka PET Linia do przetwarzania świeżych pomidorów owocowych 2T / H
| Waga: | 80000 KG |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Owoc |
| Aplikacja: | Maszyna do przetwarzania żywności |
Wielka linia produkcyjna pasty pomidorowej do przetwarzania 50 ton dziennie
| Rodzaj: | sos |
|---|---|
| Władza: | 130 kWh |
| Wymiar ((L*W*H): | 20000*11000*200 cm |
Linia do przetwarzania warzyw z owoców pomidora klasy spożywczej 100 ton / godzinę
| Wydajność parowania: | 100t/h |
|---|---|
| Efekt: | Dostępne 6 efektów |
| Materiał maszyny: | gatunek spożywczy ze stali nierdzewnej; |

