Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ 6 5 ton hour tomato paste processing line ] mecz 51 produkty.
Linia do przetwarzania soku z mango o pojemności 250 ml dla zwierząt domowych 4000 butelek na godzinę
| Przedmiot: | Flavor Mango Juice 250 ml Butelka dla zwierząt Pakowanie 4000 butelek na godzinę |
|---|---|
| Wejście: | proszek lub pulpa z mango |
| WYJŚCIE: | aromat soku z mango |
Maszyna do produkcji pasty pomidorowej w puszce o wadze 300 kg na godzinę
| WAGA: | 60000 KG |
|---|---|
| Pojemność maszyny: | 1,5t/h |
| Rodzaj produktu: | owoc |
12000*8000*3000mm Linia przetwórstwa owoców z 150kw zasilania i 1-100t/h mocy wejściowej dla wysokiej wielkości produkcji
| Voltage: | 220/380/440v |
|---|---|
| Power Supply: | 150kw |
| Control System: | PLC |
Automatyczna linia przetwarzania owoców o napięciu 220/380/440V i zasilaniu o mocy 150 kW do produkcji dżemów o dużej mocy
| Processing Accuracy: | High |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel Food Grade |
| Power Supply: | 150kw |
Linia do przetwarzania owoców o wysokiej dokładności sterowania PLC 150 kW 1-100 t/h
| Dokładność przetwarzania: | Wysoki |
|---|---|
| Zasilacz: | 150KW |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.): | 12000*8000*3000mm |
Automatyczna linia przetwarzania dżemu owocowego, sterowana przez sterownik PLC, moc wejściowa 1 - 100 t/h
| Sposób przetwarzania: | Automatyczny |
|---|---|
| napięcie: | 220/380/440 V |
| Wejście pojemności: | 1-100T/godz |
Linia do przetwarzania mango o naturalnym smaku 63% Brix
| Rodzaj: | Maszyna do przetwarzania owoców |
|---|---|
| Moc: | 180kWh |
| Wymiar (l*w*h): | 4000*1700*2000 cm |
Przemysłowa linia do produkcji dżemów owocowych na dużą i małą skalę w skali mini
| Wymiar (l*w*h): | 4000*1700*2000 cm |
|---|---|
| Moc: | 180kWh |
| Napięcie: | 220V/380V/440V |
Maszyna do przetwarzania sosu dżemowego i pasowego Linia produkcyjna pomidorów 30 ton dziennie
| Rodzaj: | sos |
|---|---|
| Władza: | 110 kWh |
| Wymiar ((L*W*H): | 2000*1100*200 cm |
Linia do produkcji dżemu z sosem z soku mango 50 ton / h lub personalizacja
| Rodzaj: | Maszyna do przetwarzania owoców |
|---|---|
| Moc: | 180kW |
| Waga: | 4000 kg |

