Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ 6 5 ton hour tomato paste processing line ] mecz 51 produkty.
25 ton na godzinę Linia do przetwarzania świeżej pulpy pomidorowej Linia do produkcji pomidorów
| Pojemność maszyny: | 25t/h |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Miąższ z pasty pomidorowej |
| Aplikacja: | Robienie pasty pomidorowej |
Kompaktna linia przetwórstwa owoców 12000*8000*3000mm z 150kw zasilania i konstrukcji klasy spożywczej ze stali nierdzewnej
| Capacity Input: | 1-100t/h |
|---|---|
| Power Supply: | 150kw |
| Processing Method: | Automatic |
Stainless Steel Food Grade Automatic Fruit Processing Line with High Processing Accuracy and 220/380/440v Voltage for Superior Results
| Voltage: | 220/380/440v |
|---|---|
| Control System: | PLC |
| Material: | Stainless Steel Food Grade |
Linia przetwarzania owoców z stali nierdzewnej o mocy produkcyjnej 1-100 t/h i wysokiej dokładności przetwarzania do produkcji pasty pomidorowej
| Voltage: | 220/380/440v |
|---|---|
| Power Supply: | 150kw |
| product packing: | Bag |
Linia do przetwarzania owoców o dużej wydajności. Pakowanie w worki 1-100 t/h. Wysoka dokładność
| Wejście pojemności: | 1-100T/godz |
|---|---|
| Metoda przetwarzania: | Automatyczny |
| Pakowanie produktów: | Torba |
Automatyczna linia przetwórstwa owoców 1 - 100 t/h dla zwiększenia wydajności
| Wejście pojemności: | 1-100T/godz |
|---|---|
| Materiał: | Gatunek spożywczy ze stali nierdzewnej |
| Wymiar ((L*W*H): | Zależy |
W pełni automatyczna linia do przetwarzania owoców sterowana przez PLC z wymiarami 12000 x 8000 x 3000 mm do ciągłej produkcji owoców i wydajnością wejściową 1-100 t/h
| Capacity Input: | 1-100t/h |
|---|---|
| Product Name: | Fruit Processing Line |
| product packing: | Bag |
Linia przetwarzania owoców o wymiarach 12000*8000*3000mm 150kW
| Capacity Input: | 1-100t/h |
|---|---|
| Voltage: | 220/380/440v |
| Control System: | PLC |
Linia do przetwarzania owoców na jagody Truskawki Winogrona Guawa Morwy
| Surowiec: | Jagody, Truskawki, Maliny, Winogrona, Guawa, Morwy, Pomidor |
|---|---|
| Zdolność przetwarzania: | 500 kg na godzinę lub więcej |
| Materiał maszyny: | Klasa spożywcza 304 SS |
Linia do produkcji przecieru owocowego świeżego pomidora klasy spożywczej 6,5 t / h Wysoka wydajność
| Rodzaj: | Miąższ owocowy |
|---|---|
| Moc: | 150kW |
| Wymiar (L * W * H): | 12000*8000*3000mm |

