Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ full automatic tortilla production line ] mecz 142 produkty.
10 - 45 cm średnicy Nowa linia do produkcji tortilli w pełni automatyczna
| Surowiec: | Ciasto |
|---|---|
| Kolor: | Stal |
| Produkt: | tortilla |
1400 sztuk / h Linia produkcyjna tortilli mąki, 100g sprzętu do tortilli mąki
| Grubość: | 100-300 mm |
|---|---|
| Pojemność: | 600-1000 SZT / HR |
| Masa ciasta: | 30-100 g / szt |
800 sztuk / H 300mm Linia do produkcji tortilli kukurydzianej 304 Stal nierdzewna 70g
| Średnica: | 100-300 mm |
|---|---|
| Pojemność: | 600-1400 szt./godz. |
| Masa ciasta: | 30-100 g / szt |
Linia produkcyjna tortilli z długą płytą sterowana hydraulicznie 52 In X 52 In
| Moce produkcyjne: | 8200-20000 szt/h |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Silnik PLC |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
W pełni automatyczne urządzenia do produkcji tortilli mąkowych z komponentami Schneider Electric
| Funkcja: | Linia do produkcji tortilli |
|---|---|
| Surowce: | Woda, Pszenica, Kukurydza, Mleko, Mąka |
| Pojemność produkcyjna: | 3600-8200 sztuk/godz. |
400 Fuction Pita Bread Line And Easy Operation For Pita Bread, Linia produkcyjna Paratha
| Podstawowe składniki: | Silnik, sterownik PLC |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna: | 3600-16000 sztuk/godz. |
| Średnica tortilli: | 25cm-35cm |
W pełni automatyczna linia do małych tortilli z maszyną do układania i pakowania
| Obowiązujący przemysł: | Fabryka Żywności i Napojów, Restauracja |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Automatyczna maszyna do robienia tortilli Shawarma |
| Napięcie: | 380V |
Wysokowydajna, w pełni automatyczna linia do produkcji chleba Tortilla Pita z systemem chłodzenia piekarnika
| Pojemność: | 800-3000 sztuk / godzinę |
|---|---|
| Aplikacja: | tortilla lub lawasz lub chleb |
| Uszczelka: | drewniane opakowanie |
Całkowicie automatyczna linia produkcyjna chleba, z 55 cm linii Paratha.
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna: | 3600-16000 sztuk/godz. |
| Kraje eksportowe: | Światowe |
Linia do przetwarzania tortilli z dwiema głowicami, sprzęt do produkcji tortilli 30g
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Grubość: | 100-300 mm |
| Pojemność: | 600-1500 szt./godz |

