Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ fully automatic chapati making machine ] mecz 92 produkty.
W pełni automatyczna maszyna do robienia tortilli z chleba pita ze stali nierdzewnej
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Napięcie: | 230v 380v |
| Ciężar maszyny: | 600kg |
Wysoka wydajność 6000 sztuk / h Maszyna do produkcji tortilli 270 mm
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-6000 szt./godz |
| moc: | 40 KW |
Kukurydziana tortilla Pita Chapati Roti Maszyna do robienia w pełni automatyczna
| Napięcie: | 220 V/ 380 V lub dostosowanie |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
| Podanie: | maszyna pita |
1400 sztuk / h Maszyna do produkcji tortilli mąki, regulowany sprzęt do produkcji tortilli
| Podanie: | Przemysł spożywczy |
|---|---|
| funkcje: | Łatwy w obsłudze |
| Gwarancja: | 1 rok |
Max350mm 3800szt / H Regulowana maszyna do robienia Roti Automatyczna
| Stosowanie: | Przyrządzanie tortilli / roti / chapati |
|---|---|
| moc: | 43 KW |
| wymiar: | 26000x2030x1915mm |
Prasa hydrauliczna z serwosilnikiem Maszyna do produkcji tortilli w pełni automatyczna
| Moce produkcyjne: | 3000-14000 szt/h |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Silnik PLC |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Roti Chapati Corn Tortilla Making Machine Ogrzewanie elektryczne 700 sztuk / godzinę
| Kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 700 szt./godz. |
| Moc: | 24 KW |
Sprzęt do produkcji stali nierdzewnej Chapati
| Podanie: | Przygotowanie tortilli |
|---|---|
| funkcje: | Łatwy w obsłudze |
| Gwarancja: | 1 rok |
700 sztuk / h Maszyna do produkcji tortilli o normalnej wydajności
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz |
| moc: | 21 KW |
Maszyna do produkcji tortilli z mąki pszennej ze stali nierdzewnej z dwiema głowicami automatycznymi
| Kolor: | Srebro ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Pojemność: | 800-1300 szt./godz |
| Moc: | 21 KW |

