Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ fully automatic chapati making machine ] mecz 92 produkty.
200g 250mm CE W pełni automatyczna maszyna do produkcji Chapati
| Podanie: | Przygotowanie tortilli |
|---|---|
| funkcje: | Łatwy w obsłudze |
| Gwarancja: | 1 rok |
Wysoka wydajność 6000 sztuk / h w pełni automatyczna maszyna do robienia roti
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-6000 szt./godz |
| moc: | 40 KW |
10 - 30 cm W pełni automatyczna maszyna do robienia tortilli Komercyjna
| Obowiązujący przemysł: | Fabryka Żywności i Napojów, Restauracja |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | maszyna do chleba arabskiego |
| Napięcie: | 380V |
800 sztuk / h w pełni automatyczna maszyna Chapati ze stali nierdzewnej
| Kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz. |
| Moc: | 21 KW |
6000 sztuk / h Odporna na korozję maszyna do produkcji Chapati dla biznesu
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-6000 szt./godz |
| moc: | 40 KW |
100kg / h Przemysłowa maszyna do produkcji Chapati
| Stosowanie:: | tortilla |
|---|---|
| Surowiec:: | Mąka |
| Główne elementy:: | PLC, silnik |
1200 sztuk / h Przemysłowa maszyna do produkcji Chapati, sprzęt do produkcji Chapati 150 mm
| Serwis pogwarancyjny: | Instalacja w terenie, uruchomienie i szkolenie |
|---|---|
| Pojemność: | 600-1300 szt./godz |
| Masa ciasta: | 30-100 g / szt |
1200 sztuk / H 20 cm Mała maszyna do produkcji Chapati dla przemysłu spożywczego
| Serwis pogwarancyjny: | Instalacja w terenie, uruchomienie i szkolenie |
|---|---|
| Pojemność: | 600-1300 szt./godz |
| Masa ciasta: | 30-100 g / szt |
8-calowa komercyjna w pełni automatyczna maszyna do robienia roti
| Podanie:: | SUPERMARKET |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Sanitarna maszyna do produkcji chapati z ekranem dotykowym
| Nazwa handlowa: | SSS |
|---|---|
| moc: | 21kw |
| Gwarancja: | 1 rok |

