Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ fully automatic chapati making machine ] mecz 92 produkty.
100g sanitarnych 3600 sztuk / h Maszyna do robienia tortilli kukurydzianej
| Funkcjonować: | Linia tortilli |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-3600 SZTUK / GODZ |
| Masa ciasta: | 10-100 g / szt |
304ss Meksykańska linia produkcyjna tortilli Automatyczny mały rozmiar
| body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz. |
| Moc: | 21 KW |
Przemysł spożywczy 1300 sztuk / h Sprzęt do produkcji tortilli
| Podanie: | Przemysł spożywczy |
|---|---|
| funkcje: | Łatwy w obsłudze |
| Gwarancja: | 1 rok |
Sanitarne 700szt / h Linia produkcyjna tortilli 100mm
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Grubość: | 100-300 mm |
| Pojemność: | 600-1000 SZT / HR |
Przemysł spożywczy Automatyczna linia produkcyjna Tortilla 800szt / H Srebrny
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-1000 SZT / HR |
| Masa ciasta: | 30-100 g / szt |
SS304 1500szt / h Automatyczna linia do produkcji chleba Pita
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Grubość: | 100-300 mm |
| Pojemność: | 600-1500 szt./godz |
800 sztuk / h Mała wydajność 30 cm Linia do produkcji chleba arabskiego
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Grubość: | 100-300 mm |
| Pojemność: | 600-1000 SZT / HR |
Sprzęt do produkcji tortilli 270 mm ze stali nierdzewnej
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-6000 szt./godz |
| moc: | 40 KW |
low price economical 15-45cm small pie crust machine
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Pojemność: | 200-600 sztuk/h |
| Moc: | 21kw |
Max350mm 2000szt / H Linia do produkcji chleba Pita Automatyczna stal nierdzewna
| Stosowanie: | Wypiekanie chleba pita |
|---|---|
| moc: | 43 KW |
| wymiar: | 26000x2030x1915mm |

