Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ fully automatic chapati making machine ] mecz 92 produkty.
Przemysłowa maszyna do produkcji tortilli Linia produkcyjna Roti Chapati
| Kluczowe punkty sprzedaży:: | Automatyczny |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/sztuka |
| Częstotliwość:: | 50 Hz |
Automatyczna maszyna do produkcji tortilli Chapati Roti 8” 10” 12”
| Stan: schorzenie: | Nowy |
|---|---|
| Funkcjonować: | robienie Chapati/Roti/Tortilla |
| Moc: | 21kW |
W pełni automatyczna maszyna do robienia chleba Pita 1000 - 3000 sztuk / godzinę
| Napięcie: | 220 V/ 380 V lub dostosowanie |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
| Podanie: | maszyna pita |
Regulowane maszyny do produkcji produktów zbożowych z linią chłodzenia
| Stan:: | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja:: | 1 rok |
| Napięcie:: | 380 V. |
200g Bez zanieczyszczeń 1500 sztuk / h Maszyny do produkcji produktów zbożowych
| Napięcie: | 380 V / 50 Hz lub niestandardowe |
|---|---|
| kolor: | Srebro |
| Stan: | Nowy |
Sprzęt do tortilli mąki z ekranem dotykowym, 1400 sztuk / h Maszyna do produkcji płaskiego chleba
| Matieral: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Napięcie: | 230 V 380 V. |
| Ciężar maszyny: | 600 kg |
W pełni automatyczna maszyna do produkcji chleba Pita 1500 - 5000 sztuk / h
| Napięcie: | 220 V/ 380 V lub dostosowanie |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
| Podanie: | maszyna pita |
1000 sztuk / h Ogrzewanie elektryczne 300mm Maszyna do produkcji tortilli
| Podstawowe komponenty: | PLC |
|---|---|
| Materiał: | klasa spożywcza ze stali nierdzewnej |
| Dia. Dia. of tortilla tortilli: | 100–300 mm |
200mm 600szt / h Maszyna do produkcji tortilli mąki z linią chłodzącą
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Moce produkcyjne: | 200-1000szt / godz |
| moc: | 21kw |
Nowa linia produkcyjna Tortilla Food W pełni automatyczna personalizacja
| Surowiec: | Ciasto |
|---|---|
| Kolor: | Stal |
| Produkt: | tortilla |

