Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ fully automatic chapati making machine ] mecz 92 produkty.
Płaska arabska linia do produkcji chleba Pita Roti Commercial 800--8200 sztuk / H
| Stan: schorzenie: | Nowy |
|---|---|
| Funkcjonować: | robienie Chapati/Roti/Tortilla |
| Moc: | 21kW |
Linia produkcyjna Lavash o normalnej wydajności
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz |
| moc: | 21 KW |
14000 sztuk / h Linia do chleba lawaszowego o wysokiej wydajności
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-14000 szt./godz |
| moc: | 16 kW |
Mały rozmiar meksykańskiej linii produkcyjnej tortilli Stal nierdzewna 700 szt. Na godzinę
| Kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz. |
| Moc: | 21 KW |
7000 sztuk / h Wysokowydajny sanitarny sprzęt do chleba płaskiego
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-10000 szt./godz |
| moc: | 16 kW |
Wysokowydajna, w pełni automatyczna linia do produkcji chleba Tortilla Pita z systemem chłodzenia piekarnika
| Pojemność: | 800-3000 sztuk / godzinę |
|---|---|
| Aplikacja: | tortilla lub lawasz lub chleb |
| Uszczelka: | drewniane opakowanie |
linia produktów z tortillami o średnicy 30-45 cm 900 sztuk/h
| Warunki: | Nowy |
|---|---|
| Pojemność: | 600-1000 szt./godz |
| Władza: | 21kw |
15-45cm Małe Produkcja 1000-2000 sztuk/h Iracka linia produktów chlebowych
| Warunki: | Nowy |
|---|---|
| Pojemność: | 600-1000 szt./godz |
| Władza: | 21kw |
150g Commercial Roti Maker , 1300pcs/h Flat Bread Production Line
| Napięcie: | 380 V. |
|---|---|
| kolor: | drzazga |
| Imię: | Linia do produkcji tortilli |
1400 sztuk / h Linia produkcyjna tortilli mąki, 100g sprzętu do tortilli mąki
| Grubość: | 100-300 mm |
|---|---|
| Pojemność: | 600-1000 SZT / HR |
| Masa ciasta: | 30-100 g / szt |

