Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ commercial tortilla machine ] mecz 211 produkty.
Maszyna do robienia tortilli ze stali nierdzewnej 700 sztuk / h
| Nazwa handlowa: | SSS |
|---|---|
| moc: | 21kw |
| Gwarancja: | 1 rok |
2KW sterowana przez PLC maszyna do produkcji tortilli z zakresem regulacji temperatury 0-300 ℃
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
|---|---|
| Średnica rolki: | 200 mm |
| Moc: | 2,2 kW |
220V / 380V Tortilla Maker ze stali nierdzewnej z regulowaną prędkością walcowania 3 - 20m/min
| Średnica rolki: | 8-50 cm |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna Pita/TORTILLA |
| Materiał rolki: | Stali stopowych |
Handlowa regulowana maszyna do produkcji tortilli kukurydzianej 55g
| Produkt finalny: | tortilla |
|---|---|
| Korzyść: | konkurencyjna cena, łatwa obsługa, oszczędność energii |
| Surowiec: | mąka, mąka pszenna |
BP-650 Tortilla / Roti / Taco Production Line dla rynku międzynarodowego
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Kabel: | Renmin |
| Zastosowanie: | Przemysł spożywczy, Catering komercyjny, Piekarnictwo |
Supermarket 21kw Automatyczna maszyna do produkcji tortilli Kolor srebrny
| Podanie:: | Fabryka supermarketów |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
600 sztuk / h Linia do produkcji chleba tortilla ze stali nierdzewnej
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| kolor: | stal nierdzewna szara |
| Stosowanie: | ekspres do tortilli |
Elektryczna linia do produkcji tortilli z ogrzewaniem elektrycznym i kablem Renmin dla tortilli o średnicy 10-12 cali
| Heating method: | Electricity |
|---|---|
| Power Source: | Electric |
| Production Capacity: | 200-300 Pieces/h |
Całkowicie automatyczna linia produkcji tortilli / produktywność produkcji ciasta Automatyczna prosta obsługa
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Przemysł spożywczy, Catering komercyjny, Piekarnictwo |
| Źródło energii: | Elektryczne |
Linia produkcyjna Pita / Tortilla z walcowanych stali stopowej 220V / 380V
| System sterowania: | PLC |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna Pita/TORTILLA |

