Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ commercial tortilla machine ] mecz 211 produkty.
Automatyczna elektryczna maszyna do robienia tortilli ze stali nierdzewnej 304
| Pojemność produkcyjna: | 3000-8000 sztuk/godz. |
|---|---|
| Źródło energii: | Elektryczne |
| Zastosowanie: | Przemysł spożywczy, Catering komercyjny, Piekarnictwo |
Całkowicie automatyczna linia produkcji tortilli / ciasta o średnicy 10 cali
| Pojemność produkcyjna: | 3000-4000 sztuk/godz |
|---|---|
| Średnica tortilli: | 10 cali. |
| Kraje eksportowe: | Światowe |
2024 Nowy projekt i automatyczna linia produkcyjna wysokiej prędkości tortilli BP-820
| Podstawowe składniki: | Silnik, sterownik PLC |
|---|---|
| Średnica tortilli: | 6-12 cali |
| Kluczowe punkty sprzedaży: | Wysoka wydajność, automatyka, łatwa obsługa |
Linia produkcyjna tortilli ze stali nierdzewnej z zakresem regulacji temperatury 0-300 ℃
| Nazwa produktu: | Linia do produkcji tortilli |
|---|---|
| Średnica rolki: | 200 mm |
| System sterowania: | PLC |
Chromowany sprzęt do produkcji tortilli z kontrolą temperatury 700 - 3000 sztuk / h
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna Pita |
|---|---|
| Obróbka powierzchni walca: | Chromowanie |
| Szerokość rolki: | 8-50mm |
220V / 380V linii produkcyjnej tortilli ze stali stopowej PLC z regulacją temperatury 0-300C
| System sterowania: | PLC |
|---|---|
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
| Średnica rolki: | 8-50 cm |
Linia produkcyjna tortilli 3600-16000 sztuk/h 19900*2470*2300mm do krajów na całym świecie
| Dimension: | 19900*2470*2300mm |
|---|---|
| Model: | BP-820 |
| Kluczowe punkty sprzedaży: | Wysoka wydajność |
Całkowicie automatyczna linia produkcyjna 6-10 cali
| Kluczowe punkty sprzedaży: | Wysoka wydajność, automatyka, łatwa obsługa |
|---|---|
| Średnica tortilli: | 6-10 cali |
| Waga: | 4500 kg |
Pojemność Linia produkcyjna tortilli elektrycznych BP-720 z bębnem ze stali nierdzewnej 304
| Podstawowe składniki: | Silnik, sterownik PLC |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna: | 2000-8000 sztuk/godz. |
| Model: | BP-720 |
2024 Najnowsza i automatyczna linia produkcji tortilli BP-720 dla SSS
| Surowce: | Woda, Pszenica, Kukurydza, Mleko, Mąka |
|---|---|
| Model: | BP-720 |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkt na gorącą sprzedaż 2024 |

