Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ commercial tortilla machine ] mecz 211 produkty.
Całkowicie automatyczna linia produkcyjna tortilli / ciasto z systemem sterowania Delta
| System sterowania: | Delta |
|---|---|
| Metoda podgrzewania: | Gaz ziemny lub PL Gaz |
| Funkcja: | Linia do produkcji tortilli |
Zaawansowana maszyna do robienia tortilli z kablem renmin zużycie gazu 4-14 M\u00b3/h
| Źródło energii: | Elektryczne |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Silnik, sterownik PLC |
| Kabel: | Renmin |
Sterowanie PLC Linia produkcyjna Tortilla ze stali nierdzewnej Chromowanie Obróbka powierzchni walca
| Średnica rolki: | 200 mm |
|---|---|
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
| Moc: | 2,2 kW |
Linia produkcyjna tortilli elektrycznych ze stali nierdzewnej 304 o pojemności 6-12 cali
| Średnica tortilli: | 6-12 cali |
|---|---|
| Zastosowanie: | Przemysł spożywczy, Catering komercyjny, Piekarnictwo |
| Model: | BP-930 |
Automatyczna elektryczna maszyna do robienia tortilli z sterowaniem PLC PC
| Funkcja: | Linia do produkcji tortilli |
|---|---|
| Surowce: | Woda, Pszenica, Kukurydza, Mleko, Mąka |
| Średnica tortilli: | 6-10 cali |
Rozdzielacz ciasta BP-900 doskonały dodatek do linii produkcji tortilli
| System sterowania: | Delta |
|---|---|
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Zakres ciśnienia prasy: | 0,3 MPA-12 MPA |
W pełni automatyczne urządzenia do produkcji tortilli mąkowych z komponentami Schneider Electric
| Funkcja: | Linia do produkcji tortilli |
|---|---|
| Surowce: | Woda, Pszenica, Kukurydza, Mleko, Mąka |
| Pojemność produkcyjna: | 3600-8200 sztuk/godz. |
Komercyjna hydrauliczna maszyna do prasowania Tortilla 8200 szt./h Sterowanie mikrokomputerem
| Moce produkcyjne: | 3600-8200 szt./h |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Silnik PLC |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Sterowanie PLC Linia produkcyjna tortilli ze stali stopowej 220 V / 380 V 8 - 50 mm
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
|---|---|
| Napięcie: | 220v/380v |
| Obróbka powierzchni walca: | Chromowanie |
Maszyna do produkcji tortilli PLC ze stali nierdzewnej 100 - 3000 sztuk/h
| System sterowania: | PLC |
|---|---|
| Napięcie: | 220v/380v |
| Szerokość rolki: | 8-50mm |

