Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ commercial tortilla machine ] mecz 211 produkty.
Urządzenie do robienia tortilli 220 V / 380 V z rolką o średnicy 8–50 cm dla piekarzy
| System sterowania: | PLC |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna Pita/TORTILLA |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Linia produkcyjna tortilli sterowana przez PLC z obróbką powierzchni rolki chromowanej
| Średnica rolki: | 8-50 cm |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna Pita/TORTILLA |
| Szerokość rolki: | 8-50mm |
Automatyczna linia produkcyjna 10-calowych tortilli z Delta PLC i Schneider Electric
| Metoda podgrzewania: | Gaz ziemny lub PL Gaz |
|---|---|
| System sterowania: | Delta |
| Zakres ciśnienia prasy: | 0,7MPA-1,0MPA |
0.7MPA-1.0MPA Ciśnieniowa maszyna do robienia tortilli z systemem sterowania Delta
| Zakres ciśnienia prasy: | 0,7MPA-1,0MPA |
|---|---|
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkt na gorącą sprzedaż 2024 |
| Zastosowanie: | Przemysł spożywczy, Catering komercyjny, Piekarnictwo |
Nowa automatyczna maszyna do robienia chleba Roti Corn Tortilla Pita
| Surowce: | Woda, pszenica, kukurydza, mąka itp. |
|---|---|
| Zastosowanie: | Przemysł spożywczy, Catering komercyjny, Piekarnictwo |
| Średnica tortilli: | 10-12 cali |
Automatyczna maszyna do robienia tortilli o średnicy 10 cm - 30 cm Okrągły kształt
| Pojemność: | 200-1400 szt./godz. |
|---|---|
| korzyść: | Wysoka jakość |
| Materiał: | mąka |
Komercyjna linia produkcyjna Tortilla Flatbread dla fabryki żywności
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Zużycie gazu: | 4-14 m³/godz |
10 - 45 cm Średnica Sterowanie PLC Mąka Tortilla Roller 800 - 3000 sztuk / h
| Nazwa produktu: | Linia do produkcji tortilli |
|---|---|
| Wymiar: | 3000*1000*1800mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Maszyna do produkcji tortilli ze stali stopowej Wysoka prędkość 3 - 20 m / min
| Napięcie: | 220v/380v |
|---|---|
| Średnica rolki: | 10-45 cm |
| Materiał rolki: | Stali stopowej |
System sterowania PLC linii produkcyjnej Pita / Tortilla ze stali nierdzewnej
| Szerokość rolki: | 8-50mm |
|---|---|
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
| Pojemność produkcyjna: | 100-3000 sztuk/godz |

